Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /sylwetka/plugins/content/youtubeplugin/youtubeplugin.php on line 49

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /sylwetka/plugins/content/youtubeplugin/youtubeplugin.php on line 49

Latest

image001W miniony weekend odbył się widowiskowy event w galerii Twierdza w Zamościu z okazji otwarcia sklepu z suplementami marki Paco Athletic Shop. Otwarcie sklepu było ubarwione licznymi atrakcjami, prezentacją - degustacją suplementów oraz pokazami znakomitych zawodników sceny kulturystycznej.

Paco od wielu lat jest partnerem Sylwetki i oraz punktem, w którym organizowane są szkolenia wiec delegacji Sylwetki nie mogło zabraknąć na tak ważnym wydarzeniu. Pierwszego dnia eventu poza licznymi konkursami, próbkami, można było liczyć na darmowe konsultacje żywieniowo- suplementacyjne od gości specjalnych. Doświadczonych zawodników, Mistrzów Polski , Europy, m.in. Dominik Hałas, Wojtek Pieczaba, reprezentantów Sylwetki Krystiana Jendrycha i Przemysława Wójcika.

A3 plakat trojboj silowy 09-2012Toruński Związek TKKF wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Stowarzyszeniem OSN Alfa Sport, firmą RAS Radosław Robiński i Polskim Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce, Fitnessie i MuscleFitSystem  organizuje po raz pierwszy w Toruniu Ogólnopolskie Zawody Integracyjne w Trójboju Siłowym Osób Niepełnosprawnych. Jednym ze sponsorów jest sklep SYLWETKA, gdzie właścicielem jest K.Matella. Dziękujemy za dobre Serce ;-)
Impulsem do zorganizowania w/w imprezy było ogromne powodzenie zorganizowanej        w maju br. Toruńskiej Spartakiady Osób Niepełnosprawnych. Pragniemy, tak jak to działo się na londyńskiej paraolimpiadzie przybliżyć mieszkańcom Torunia ludzi tylko z nazwy niepełnosprawnych, którzy często są bardziej sprawni od tzw. „normalnych”.

DSC02638Grzegorz to uczestnik szkoleń portalu Sylwetki, prawdziwy fan sportów sylwetkowych. Jeździ po świecie odwiedzając rozmaite „Świątynie kulturystyczne”, w których  rozsławia nasz portal i idee reżimów treningowych. Obecnie jest w trakcie przygotowań do I Zawodów SUPERYSYLWETKA Muscle IQ, w których ubiegać się będzie o tytuł Najlepszego Trenera (02.06 2012; Spała).

Takich ludzi, z wielką pasją, trzeba nam więcej!

Pozdrowienia dla Grzegorza!

G G

„chłodnym okiem trenera” – Sprawozdanie z Przygotowań Zawodników Efektu do sezonu
WIOSNA 2013 – BEZ POWROTU

…tym razem to nie będą suche fakty z Naszych Konsultacji, lecz felieton, refleksja…

Konsultacje które odbyły się 8.09.12 były „wyjazdowe”. Pojechaliśmy do klubu GALAXY  GYM w Bydgoszczy, do nowo „upieczonego”  Instruktora, który jest zawodnikiem EFEKTU, a pracuje w tym klubie. sZv4SAnxxDw">sZv4SAnxxDw" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

Copyright © 2019 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.