Szkolenia specjalisyczne

BODY LOGISTIC SYSTEM – III EDYCJA
II MODUŁ – COS SPAŁA, 23-24.01.2016

 

Piątek 22.01.2016 – KONSULTACJE

image001

PROGRAM SZKOLENIA i WYKŁADOWCY

 

BODY LOGISTIC SYSTEM stanowi  roczny cyk pięciu seminariów dla instruktorów, trenerów personalnych i wszystkich, którzy chcą praktykować racjonalny sposób postępowania z różnymi grupami klientów.

Tematyka poszczególnych modułów:

I moduł: BIOMECHANIKA, FUNKCJONALNOŚĆ MIĘŚNIOWA ORAZ PODSTAWY TRENINGU FUNKCJONALNEGO

II moduł: TRENING FUNKCJOLANY I SIŁOWY ZMNIEJSZAJĄCY WADY POSTAWY, DYSPRPORCJE MIĘŚNIOWE

III moduł: POSTĘPOWANIE ŻYWIENIOWE, TRENINGOWE, SUPLEMENATCYJNE I PSYCHOLOGICZNE W PRACY Z KLIENTEM Z ZABURZENIAMI Z BLOKU METABOLICZNEGO, OTYŁOŚCIĄ

IV moduł: FIZJOLOGIA WYSIŁKU, TRENING SIŁOWY W SŁUŻBIE INNYCH DYSCYPLIN

V moduł: ODNOWA BILOGICZNA, ODTŁUSZCZANIE CIAŁA, PROGRAMOWANIE ŻYWIENIA I TRENINGU NA PODSTAWIE INDYWIDUALNYCH CECH SOMATYCZNYCH

 

Wykładowcy:
 
Główny trzon wykładowy stanowią:
- Leszek Michalski – prezes Stowarzyszenia SYLWETKA, trener kadry narodowej w kulturystyce w latach 2006 - 2012, sędzia klasy międzynarodowej,image002 autor książek: „Metody Treningowe”, „Kulturystyka”, „Muscle IQ- Trenuj z Rozumem”, autor wielu publikacji z dziedziny treningu
- mgr Katarzyna Matella – instruktorka w kulturystyce, sędzina klasy międzynarodowej, autorka książek „Supersylwetka”, „Fitness”, „Body Logistic System”, dietetyczka, autorka wielu publikacji z dziedziny żywienia i suplementacji
- mgr Małgorzata Płaza – zawodniczka w fitness, wykładowca akademicki, specjalistka w zakresie treningu funkcjonalnego, stretchingu i różnych form aerobiku
- mgr Paweł Drzewiecki – specjalista w zakresie biomechaniki, zawodnik w kulturystyce
- mgr Joanna Wodecka – wykładowca na kursach instruktorskich w fitness, zawodniczka w fitness, absolwentka szkoleń: Body Logistic System, Żywienie i Suplementacja

 


Termin i miejsce I modułu: 23-24.01.2016; Centralny Ośrodek Sportu w Spale; ul. I. Mościckiego 6; Inowłódz


Piątek 22.01.2016 –  od godziny 11.00 - KONSULTACJE INDYWIADUALNE Z TRENERAMI SYWLETKI: TRENINGOWE, ŻYWIENIOWE, POMOC W UKŁADANIU PROGRAMÓW DOWOLNYCH, NAUKA POZOWANIA.
Konsultacje odbędą się pod warunkiem zgłoszenia minimum 5 osób (zgłoszenia proszę przesyłać drogą mailową).
W czasie szkolenia (sobota – niedziela) nie odbywają się konsultacje indywidualne.
 

 

image003KWALIFIKACJE


Uczestnicy szkolenia nabywają wszechstronne umiejętności pracy z różnymi grupami klientów w zakresie poprawy  sylwetki, sprawności.
Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują Certyfikat Stowarzyszenia Sylwetka. Uczestnicy przynajmniej 4 szkoleń (usprawiedliwiona jest tylko nieobecność na jednym z 5 modułów) mają prawo przystąpić do Egzaminu Końcowego, którego pozytywne zadanie uprawnia do odbioru Legitymacji Trenera Body Logistic System Stowarzyszenia Sylwetka.

 


KOSZT UCZESTNICTWA i SPECJALNE PROMOCJE


•    Koszt uczestnictwa w pojedynczym module – 330 zł
•    Koszt noclegu dla osób chętnych nocować na terenie COS Spała (nocleg w pokoju dwuosobowy)– 150 zł/dobę
•    Koszt udziału w Konsultacjach piątkowych (22.01.2016) – 150 zł (nie obejmuje noclegu)

 


UWAGA


Osoby chcące uczestniczyć w konsultacjach proszone są o wysłanie zgłoszenia mailowego do 10 stycznia 2016. Konsultacje odbędą się pod warunkiem zgłoszenia minimum 5 osób. W przesyłanym zgłoszeniu prosimy uściślić, czy mamy rezerwować dla Państwa miejsca noclegowe na terenie COS Spała.
•    Koszt jednej legitymacji  firmowanej przez Stowarzyszenie Sylwetka– 0 zł

SPECJALNA PROMOCJA DLA WYTRWAŁYCH: Uczestnicy obecni na wszystkich pięciu szkoleniach na ostatnim uzyskują rabat 20%  płatności za szkolenie (płatność za trzeci moduł wynosi 260 zł., rabat nie obejmuje kosztów noclegowych).  
Jeżeli Twój pracodawca chce sfinansować Twój udział w szkoleniu mamy dla Ciebie dobrą widomość - za udział w szkoleniu wystawiamy faktury VAT.   

 

ZASADY UCZESTNICTWA i ZAPISY


   Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się w komentarzach, podanie swojego maila oraz przelanie kwoty 100 zł* (reszta płatności na miejscu) z dopiskiem „Imię nazwisko – BLS” do 10 stycznia 2016 na konto:

21 1030 0019 0109 8518 0186 6415
(właściciel konta: Leszek Michalski)

 


KONTAKT

image004
Wszelkich informacji o szkoleniu udzielają:
- Katarzyna Matella – 513 167 359
- Leszek Michalski 501 745 518

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


PROGRAM II MODUŁU CYKLU
Body Logistic System



PIĄTEK 22.01.2016

Od godziny 11.00 – konsultacje indywidualne

 

SOBOTA 23.01.2016


10.00 – 10.30- Konsultacje, sprawy porządkowe
10.30 – 11.30 - Następstwa długotrwałego pozostawania w pozycji leżącej oraz bezczynności ruchowej – WYKŁAD
11.30 – 11.40 – przerwa
11.40 – 13.00: Harmonia sylwetki: proporcje, typy sylwetek, równowaga mięśniowa- część 1; WYKŁAD + POKAZ
13.00 – 14.00 – OBIAD (na wykłady poobiednie prosimy przyjść w strojach treningowych)
14.00 – 15.30 : Harmonia sylwetki: wady postawy, gimnastyka korekcyjna, trening siłowy w służbie harmonijnej sylwetki- część 2; WYKŁAD + POKAZ
15.30 – 18.00 TRENING:
-Stretching
- Pilates
- Trening siłowy
18.00 – 19.00 KOLACJA
19.00 – 20.15: Trening funkcjonalny, wzmacnianie mięśni głębokich.  Kiedy wzmacnianie mięśni głębokich jest niezbędne, a kiedy przeszkadza w treningu sylwetkowym – WYKŁAD
20.15 – 21.00 – OBRADY FORUM BODY LOGISTIC SYSTEM (proszę o przygotowanie konkretnych pytań z tematyki szkolenia)

 

 


NIEDZIELA 24.01.2016


7.30 – 8.00 – poranny rozruch (stretching)
8.00 – 9.00 – ŚNIADANIE
9.00 – 10.15 – Biomechanika w życiu codziennym – WYKŁAD
10.30 – 12.30- TRENING:
- Functional MFS
- Trening Siłowy
12.30 – 13.00 – Toaleta, zdanie pokoi
13.00 – 14.00 – OBIAD
14.00 – 15.00 - Psychologia w pracy trenera: skuteczne motywowanie – WYKŁAD;
15.00 – 15.30 – Dyskusja, kontrola skuteczności  zaplanowanych na poprzednim module treningów korygujących
15.30 – Wręczenie Certyfikatów

UCZESTNICY:
1. WYROSTEK DARIUSZ - 100
2. SOUTER ANNA - 100
3. STAŃCZYK ADAM - 100
4. WIŚNIEWSKA MAGDALENA - 100
5. RYBARCZYK MICHAŁ - 100
6. ROSIŃSKI PIOTR - 100
7. KULCZYŃSKA SYLWIA - 100
8. KOWAL MARCIN - 100 BN
9. SŁOJEWSKA DOROTA - 100
10. KOCHAŃSKA ELŻBIETA - 100
11. OBARA PIOTR - 100
12. WALASZEK KAMIL - 100
13. WĘDRAK KAROLINA - 100 BN
14. JENDRYCHA KRYSTIAN - 100
15. DZIUBEK NATALIA - 100
16. SZARECKA LUIZA - 100
17. BERNACKI JAKUB - 100
18. SOWIŃSKA MARTA
19. WÓJCIK PRZEMYSŁAW - 100

IV EDYCJA MUSCLE IQ – TRENUJ Z ROZUMEM


III moduł:   09-10.01.2016; COS SPAŁA– Zapisy

Uwaga: piątek 08.01.2016 – konsultacje dla chętnych (czytaj dalej)


 image001
 
O SZKOLENIU MUSCLE IQ


Mamy przyjemność już po raz trzeci zaprosić Państwa na roczny cykl szkoleniowy Muscle IQ. Trzy roczne cykle szkoleniowe MUSCLE IQ udowodniają, jak chłonna jest idea rozumnego trenowania, logicznego kreowania swojej sylwetki w zaplanowanym kierunku.

Muscle IQ to cykl pięciu weekendowych szkoleń (sobota, niedziela) poświęconych kolejnym okresom przygotowań formy. Każde z nich składa się z części wykładowej i treningowej (treningi w siłowni, treningi z wolnym sprzętem na sali,  muscle fit system). Wszechstronnie poruszane są zagadnienia biomechaniki i funkcjonalności mięśniowej, żywienia i suplementacji. Moduły odbywają się w rytmie co dwa miesiące, na przestrzeni: wrzesień – czerwiec.


Tematyka kolejnych modułów:


I moduł: Budowanie siły mięśniowej:
II moduł: Budowanie masy mięśniowej
III moduł: Kształtowanie masy mięśniowej
IV moduł: Budowanie separacji mięśniowej
V moduł:  Budowanie definicji mięśniowej i Bezpośrednie Przygotowanie Startowe (BPS)

 

image002
 
Kadra wykładowa:


Główny trzon wykładowy Stowarzyszenia Sylwetka stanowią:
- Leszek Michalski – prezes Stowarzyszenia SYLWETKA, trener kadry narodowej w kulturystyce, sędzia klasy międzynarodowej, autor książek: „Metody Treningowe”, „Kulturystyka”, „Muscle IQ- Trenuj z Rozumem”, autor wielu publikacji z dziedziny treningu
- mgr Katarzyna Matella – instruktorka w kulturystyce, sędzina klasy międzynarodowej, autorka książek „Supersylwetka”, „Fitness”, „Body Logistic System”, dietetyczka, autorka wielu publikacji z dziedziny żywienia i suplementacji
- mgr Małgorzata Krawczyk – zawodniczka w fitness, medalistka MP w fitness; wykładowca akademicki, specjalistka w zakresie treningu funkcjonalnego, stretchingu i różnych form aerobiku
- mgr Paweł Drzewiecki – specjalista w zakresie biomechaniki, Muscle Fit System; zawodnik w kulturystyce; trener
- mgr Wojciech Pieczaba – absolwent pierwszych cykli szkoleniowych Myscle IQ i Body Logistic System, Mistrz Polski w kulturystyce, medalista Mistrzostw Europy w kulturystyce
- Krzysztof Skryplonek – absolwent cyklu Body Logistic System, Żywienie i Suplementacja, medalista Mistrzostw Europy w kulturystyce
- mgr Joanna Wodecka – wykładowca na kursach instruktorskich w fitness, medalistaka MP w  fitness sylwetkowym, absolwentka szkoleń: Body Logistic System, Żywienie i Suplementacja
 

Termin i miejsce:


- III moduł IQ: 9-10.01.02016 ; Centralny Ośrodek Sportu w Spale; ul. I. Mościckiego 6; Inowłódz
- Konsultacje indywidualne dla chętnych: 8 stycznia 2016 (od godziny 11.00)

 

image003
 
 
KWALIFIKACJE


Uczestnicy szkolenia nabędą umiejętności z zakresu etapowości postępowania żywieniowego i treningowego pozwalającego przygotować sylwetkę swoją, klientów, w tym także zawodników.
Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują Certyfikat Stowarzyszenia Sylwetka. Uczestnicy przynajmniej 4 szkoleń (usprawiedliwiona jest tylko nieobecność na jednym z 5 modułów) mają prawo przystąpić do Egzaminu Końcowego, którego pozytywne zdanie uprawnia do odbioru Legitymacji Specjalisty Muscle IQ Stowarzyszenia Sylwetka.
Najpóźniej na III module uczestnicy proszeni są o dostarczenie:
 - zdjęcia legitymacyjnego
- poświadczenie posiadanego wykształcenia
- zaświadczenie z kluby o przynajmniej 3 – letnim stażu treningowym

 


KOSZT UCZESTNICTWA i SPECJALNE PROMOCJE


o    Koszt uczestnictwa w pojedynczym, pełnym module – 330 zł
o    Koszt konsultacji indywidualnych w piątek (08.01.2016) – 150 zł (opłata nie obejmuje kosztów noclegowych).


UWAGA:
CHĘTNI TYLKO NA PIĄTKOWE KONSULTACJE, NIE UCZESTNICZĄCY W SZKOLENIU, PROSZENI SĄ O WYSŁANIE ZGŁOSZNIA MAILOWEGO. Prosimy również o informacje odnośnie noclegu na terenie COS z piątku na sobotę.


o    Koszt noclegu dla osób chętnych nocować na terenie COS Spała  – 150 zł/dobę
o    Koszt  legitymacji  firmowanej przez Stowarzyszenie Sylwetka– 0 zł


SPECJALNA PROMOCJA DLA WYTRWAŁYCH: Uczestnicy obecni na wszystkich pięciu szkoleniach na ostatnim uzyskują rabat 20%  płatności za szkolenie (płatność za trzeci moduł wynosi 264 zł., rabat nie obejmuje kosztów noclegowych). Rabat dotyczy wyłącznie osób, które dokonają terminowej przedpłaty za ostatnie szkolenie.
Jeżeli Twój pracodawca chce sfinansować Twój udział w szkoleniu mamy dla Ciebie dobrą widomość - za udział w szkoleniu wystawiamy faktury VAT. 


Uwaga!


DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY DOKONAJĄ TERMINOWEJ PRZEDPŁATY PRZYGOTOUJEMY LIMITOWANE IMIENNE KUBKI SYLWETKOWE
 

image004


ZASADY UCZESTNICTWA i ZAPISY


Warunkiem uczestnictwa  w szkoleniu jest :


1.    wysłanie mailowego zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:  do 30 grudnia  2015
2.     przelanie kwoty 100 zł* (reszta płatności na miejscu) z dopiskiem:
„Imię nazwisko – MIQ2” do 30 grudnia  2015 na konto:
21 1030 0019 0109 8518 0186 6415
(właściciel konta: Leszek Michalski)
3. Osoby chętne do udziału w konsultacja indywidualnych 8 stycznia , proszone są o wysłanie zgłoszenia drogą mailową (całość płatności na miejscu).


*Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia,  popartego przedpłatą,  minimum 15 osób. Gdy szkolenie nie odbędzie się przyczyn niezależnych od organizatora przedpłaty będą zwracane.
Wszelkich informacji o szkoleniu udziela:
- Leszek Michalski - 501 745 518
- Katarzyna Matella – 513 167 359
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


PROGRAM III MODUŁU  MUSCLE IQ


Kształtowanie Masy Mięśniowej


PIĄTEK  08.01. 2016


OD GODZINY 11.00:
KONSULTACJE INDYWIADUALNE Z TRENERAMI SYWLETKI: TRENINGOWE, ŻYWIENIOWE, POMOC W UKŁADANIU PROGRAMÓW DOWOLNYCH, NAUKA POZOWANIA
Uwaga!!!!
W czasie szkolenia (sobota – niedziela) nie będą prowadzone konsultacje indywidualne!


Sobota 09.01.2016


10.00 – 10.30- sprawy porządkowe
10.30 – 11.45– Anaboliczne możliwości: środowisko hormonalne, suplementacja; WYKŁAD
11.45 – 12.00 – przerwa
12.00 – 13.00– Zasady treningu kształtującego masę mięśniową, WYKŁAD
13.00 – 14.00 – OBIAD (na wykłady poobiednie przychodzimy w strojach treningowych)
14.00 – 15.15 -  Kształtowanie masy mięśniowej w kontekście funkcjonalności, biomechaniki głównych grup mięśniowych – część I (mięśnie grzbietu, klatki piersiowej) – WYKŁAD + POKAZ
15.15 – 18.15 – TRENING + POZOWANIE
18.15– 19.00 - KOLACJA
19.00 – 20.30 – Kształtowanie masy mięśniowej w kontekście funkcjonalności, biomechaniki głównych grup mięśniowych – część II (mięśnie naramienne, dwugłowe i trójgłowe ramion) – WYKŁAD + POKAZ
20.30 – 21.15 – Układanie treningów kształtujących  - WARSZTAT

 


Niedziela 10.01.2016


7.30 – Poranny rozruch
8.00 – 9.00 – Śniadanie
9.00 – 10.15– Kształtowanie masy mięśniowej w kontekście funkcjonalności, biomechaniki głównych grup mięśniowych – część III (mięśnie brzucha, nóg) – WYKŁAD + POKAZ
10.30 – 13.00 – TRENING
13.00 – 13.30 – Toaleta, zdanie pokoi
13.30 – 14.30 – OBIAD
14.30 – 15.30 – Sterowanie gospodarką energetyczną w czasie wysiłku – WYKŁAD
15.30 – 16.00 – DYSKUSJA
16.00 – uroczyste wręczenie certyfikatów

 


image005
 UCZESTNICY:
1. PIĘTOWSKI JANUSZ - 100

2. DZIUBEK NATALIA - 100
3. NIEWIADOMSKA-BANASIAK ANETA - 100
4. ROK KATARZYNA - 100
5. WYROSTEK DARIUSZ - 100
6. GDAK JAROSŁAW - 100
7. KOWALCZYK MICHAŁ - 100
8. OBARA PIOTR - 100
9. MIELCARZ ROBERT - 100
10. LENART TOMASZ - 100
11. FORTUNA PIOTR - 330
12. CHYZA BARTOSZ - 100
13. PIOTROWSKI MARCIN - 100
14. SOCHANOWSKA JULITA - 100
15. PIECZABA WOJCIECH - 300
16. CHABROS EWA
17. CHABROS BOGDAN
18. STRYSIK DAMIAN - 300
19. WSZELAKI DOROTA - 480
20. ARANOWSKI PIOTR - 100
21. STOLARSKI DARIUSZ - 100
22. WINIARSKI MARCIN - 100

23. OSIŃSKI WOJCIECH - 100
24. GENERT BARTOSZ - 100
25. RATAJCZAK MACIEJ - 330
26. SOWIŃSKA MARTA
27. ŻWIRECKA JADZIA - 100
28. SOBOCZYŃSKI BARTOSZ - 100
29. OKUSZKO DAWID - 100
30. KASPRZYK KAROL - 100
31. SAWICKI MICHAŁ - 100
32. BOŻENKO MICHAŁ - 100
33. DZIUBEK NATALKA - 100
34. GRZELAK ADAM - 100
35. WALCZAK KRZYSZTOF - 100
36. MATUSZCZAK ARTUR - 100
37. ANGELLONI-WÓJCIK ANNA - 960
38. ANGELLONI PAWEŁ
39. SAUTER ANNA - 100
40. PAĆKO MICHAŁ - 100
41. DEMBEK SEBASTIAN - 100
42. SKRYPLONEK KRYSPIN - 100
43. DUSZYŃSKI SEBASTIAN - 100
44. BIELECKA MAGDALENA - 480
45. MUCHA BARTOSZ - 300

MusqleIQ

IV EDYCJA MUSCLE IQ – TRENUJ Z ROZUMEM

II moduł: 14-15.11.2015; COS SPAŁA– Zapisy

Uwaga: piątek 13.11.15 – konsultacje dla chętnych (czytaj dalej)

 

 

 

O SZKOLENIU MUSCLE IQ

 

Mamy przyjemność już po raz trzeci zaprosić Państwa na roczny cykl szkoleniowy Muscle IQ. Trzy roczne cykle szkoleniowe MUSCLE IQ udowodniają, jak chłonna jest idea rozumnego trenowania, logicznego kreowania swojej sylwetki w zaplanowanym kierunku.

image001Muscle IQ to cykl pięciu weekendowych szkoleń (sobota, niedziela) poświęconych kolejnym okresom przygotowań formy. Każde z nich składa się z części wykładowej i treningowej (treningi w siłowni, treningi z wolnym sprzętem na sali,  muscle fit system). Wszechstronnie poruszane są zagadnienia biomechaniki i funkcjonalności mięśniowej, żywienia i suplementacji. Moduły odbywają się w rytmie co dwa miesiące, na przestrzeni: wrzesień – czerwiec.

 

 

 

Tematyka kolejnych modułów:

 

I moduł: Budowanie siły mięśniowej:

II moduł: Budowanie masy mięśniowej

III moduł: Kształtowanie masy mięśniowej

IV moduł: Budowanie separacji mięśniowej

V moduł:  Budowanie definicji mięśniowej i Bezpośrednie Przygotowanie Startowe (BPS)

 

 

Kadra wykładowa:

 

Główny trzon wykładowy Stowarzyszenia Sylwetka stanowią:

- Leszek Michalski – prezes Stowarzyszenia SYLWETKA, trener kadry narodowej w kulturystyce, sędzia klasy mimage002iędzynarodowej, autor książek: „Metody Treningowe”, „Kulturystyka”, „Muscle IQ- Trenuj z Rozumem”, autor wielu publikacji z dziedziny treningu

- mgr Katarzyna Matella – instruktorka w kulturystyce, sędzina klasy międzynarodowej, autorka książek „Supersylwetka”, „Fitness”, „Body Logistic System”, dietetyczka, autorka wielu publikacji z dziedziny żywienia i suplementacji

- mgr Małgorzata Krawczyk – zawodniczka w fitness, medalistka MP w fitness; wykładowca akademicki, specjalistka w zakresie treningu funkcjonalnego, stretchingu i różnych form aerobiku

- mgr Paweł Drzewiecki – specjalista w zakresie biomechaniki, Muscle Fit System; zawodnik w kulturystyce; trener

- mgr Wojciech Pieczaba – absolwent pierwszych cykli szkoleniowych Myscle IQ i Body Logistic System, Mistrz Polski w kulturystyce, medalista Mistrzostw Europy w kulturystyce

- Krzysztof Skryplonek – absolwent cyklu Body Logistic System, Żywienie i Suplementacja, medalista Mistrzostw Europy w kulturystyce

- mgr Joanna Wodecka – wykładowca na kursach instruktorskich w fitness, medalistaka MP w fitness sylwetkowym, absolwentka szkoleń: Body Logistic System, Żywienie i Suplementacja

 

 

Termiimage003n i miejsce:

 

- II moduł IQ: 14 – 15 listopada 2015; Centralny Ośrodek Sportu w Spale; ul. I. Mościckiego 6; Inowłódz

- Konsultacje indywidualne dla chętnych: 13 listopada (od godziny 15.00)

 

 

 

KWALIFIKACJE

 

Uczestnicy szkolenia nabędą umiejętności z zakresu etapowości postępowania żywieniowego i treningowego pozwalającego przygotować sylwetkę swoją, klientów, w tym także zawodników.

Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują Certyfikat Stowarzyszenia Sylwetka. Uczestnicy przynajmniej 4 szkoleń (usprawiedliwiona jest tylko nieobecność na jednym z 5 modułów) image004mają prawo przystąpić do Egzaminu Końcowego, którego pozytywne zdanie uprawnia do odbioru Legitymacji Specjalisty Muscle IQ Stowarzyszenia Sylwetka.

Najpóźniej na III module uczestnicy proszeni są o dostarczenie:

- zdjęcia legitymacyjnego

- poświadczenie posiadanego wykształcenia

- zaświadczenie z kluby o przynajmniej 3 – letnim stażu treningowym

 

 

 

KOSZT UCZESTNICTWA i SPECJALNE PROMOCJE

 

  • Koszt uczestnictwa w pojedynczym, pełnym module – 330 zł
  • Koszt konsultacji indywidualnych w piątek (13.11.15) – 150 zł
  • Koszt noclegu dla osób chętnych nocować na terenie COS Spała – 150 zł/dobę
  • Koszt legitymacji  firmowanej przez Stowarzyszenie Sylwetka– 0 zł

SPECJALNA PROMOCJA DLA WYTRWAŁYCH: Uczestnicy obecni na wszystkich pięciu szkoleniach na ostatnim uzyskują rabat 20%  płatnoimage005ści za szkolenie (płatność za trzeci moduł wynosi 264 zł., rabat nie obejmuje kosztów noclegowych). Rabat dotyczy wyłącznie osób, które dokonają terminowej przedpłaty za ostatnie szkolenie.

Jeżeli Twój pracodawca chce sfinansować Twój udział w szkoleniu mamy dla Ciebie dobrą widomość - za udział w szkoleniu wystawiamy faktury VAT.  

 

 

 

ZASADY UCZESTNICTWA i ZAPISY

 

DLA UCZESTNIKÓW MUSCLE IQ - II MODUŁ (14-15.11.2015) PRZYGOTOWUJEMY LIMITOWANE, SYGNOWANE BLUZY KANGURKI. OSOBY, KTÓRE CHCĄ OTRZYMAĆ BLUZĘ PROSZONE SĄ O DOKONANIE WCZEŚNIEJSZEJ PRZEDPŁATY - DO 15 PAŹDZIERNIKA. OSOBY, KTÓRE NIE DOKONAJĄ PRZEDPŁATY WCZEŚNIEJSZEJ, A W NORMALNYM TERMINIE DO 30.10, BLUZY NIE OTRZYMAJĄ.

 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest :

1.      wysłanie mailowego zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.: do 30 października 2015image006

2.      przelanie kwoty 100 zł* (reszta płatności na miejscu) z dopiskiem:

„Imię nazwisko – MIQ2” do 30 października 2015 na konto:

21 1030 0019 0109 8518 0186 6415

(właściciel konta: Leszek Michalski, ul. Ligi Polskiej 14a/130, Toruń)

3. Osoby chętne do udziału w konsultacja indywidualnych 13 listopada, proszone są o wysłanie zgłoszenia drogą mailową (całość płatności na miejscu).

*Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia,  popartego przedpłatą,  minimum 15 osób. Gdy szkolenie nie odbędzie się przyczyn niezależnych od organizatora przedpłaty będą zwracane.

Wszelkich informacji o szkoleniu udziela:

- Leszek Michalski - 501 745 518

- Katarzyna Matella – 513 167 359

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

image007

 

 

 

 

PROGRAM II MODUŁU  MUSCLE IQ

Budowanie Masy Mięśniowej

 

PIĄTEK 13.11.2015

OD GODZINY 15.00:

KONSULTACJE INDYWIADUALNE Z TRENERAMI SYWLETKI: TRENINGOWE, ŻYWIENIOWE, POMOC W UKŁADANIU PROGRAMÓW DOWOLNYCH, NAUKA POZOWANIA

 

SOBOTA 14.11.2015

9.30 – 10.30 - Sprawy porządkowe

10.30 – 11.30 – Tlenek azotu (NO), karnozyna – WYKŁD; (wykład zaległy z I modułu)

11.30 – 11.45 – przerwa

11.45– 13.00 - Metodyka treningu budującego masę mięśniową (zasady treningu, reżimy treningowe)  – WYKŁAD

13.00– 14.00 – OBIAD (na wykłady poobiednie prosimy przyjść w strojach treningowych)

14.00 – 15.00– Podstawy żywienia i suplementacji  w sporcie – WYKŁAD

15.00 – 18.00– TRENING – BUDOWANIE MASY MIĘŚNIOWEJ

- Trening siłowy

- pozowanie

18.00 – 19.00 – KOLACJA

19.00 – 20.00 – Biomechanika: dźwignie, dlaczego punkt przyłożenia siły i oporu mają znaczenie dla pracy mięśniowej- WYKŁAD;

20.00 – 20.15 – przerwa

20.15 – 21.15 – Układnie treningu: warsztat + pogadanka

 

NIEDZIELA 15.11.2015

7.30 – Poranny rozruch

8.00 – 9.00 – ŚNIADANIE (na wykłady po śniadaniu proszę stawić się w stroju do treningu)

9.00 – 10.00 – Kwas mlekowy w energetyce wysiłku – rola, zastosowanie w monitoringu treningu – WYKŁAD;

10.00 – 13.00 – TRENING SIŁOWNIA

13.00 – 14.00 – OBIAD (toaleta, zdanie pokoi)

14.00 – 15.00 - Analiza póz obowiązkowych – na co zwracają uwagę sędziowie - WYKŁAD

15.00– 15.45 – Komponowanie programów dowolnych w sportach sylwetkowych  WYKŁAD

15.45 – Wręczenie Certyfikatów

 UCZESTNICY:
1. WYROSTEK DARIUSZ - 100
2. SOCHANOWSKA JULITA - 100
3. ROK KATARZYNA - 200
4. RATAJCZAK MACIEJ - 480
5. KOWALCZYK MICHAŁ - 100
6. GRZELAK ADAM - 100
7. ANGELONI-WÓJCIK ANNA - 480
8. ANGELONI-WÓJCIK PAWEŁ - 480
9. ZGÓDKA BARTŁOMIEJ - 100
10. ZBOROWSKA OLIWIA - 100
11. SMOLNY KAROL - 100
12. ARANOWSKI PIOTR - 100
13. PIOTROWSKI MARCIN - 100
14. OSTROWSKI TOMASZ - 100
15. STOLARSKI DARIUSZ - 100
16. CHYZA BARTOSZ - 100
17. JANAS SZYMON - 480
18. LENART TOMASZ - 100
19. MIELCARZ ROBERT - 100
20. PIĘTOWSKI JANUSZ - 100
21. GDAK JAROSŁAW - 100
22. KOZYRA MARCIN - 100
23. SAUTER ANNA - 100
24. GRZELAK-JANAS KAROLINA - 100
25. KMUK ŁUKASZ - 70
26. SAWICKI MICHAŁ - 200
27. OSIŃSKI WOJCIECH - 100
28. MUCHA BARTOSZ - 300
29. BOŻENKO MICHAŁ - 100
30. WINIARSKI MARCIN - 100
31. WSZELAKI DOROTA - 100
32. BIAŁAS MARGARETTA - 100
33. SOWIŃSKA MARTA
34. SOBÓTKA ADAM
35. PIECZABA WOJCIECH - 100
36. DOMŻALSKI GRZEMEK - 100
38. KAPROŃ ARTUR - 100
39. ŻWIRECKA JADZIA - 100
40. FARBOTNIK JAKUB - 100
41. OKUSZKO DAWID - 100
42. DZIUBEK NATALIA - 100
43. KOWALCZYK PRZEMYSŁAW - 330
44. BAŁAKIER KRZYSZTOF - 100
45. SKOWRON DAMIAN - 100
46. STRYSIK DAMIAN - 100
47. NIEWIADOMSKA - BANASIK ANETA - 100
48. ŚWIĘS ŁUKASZ - 100
49. HEJDA ROKSANA - 100
50. FORTUNA PIOTR - 100
51. OBARA PIOTR - 100
52. BIELECKA MAGDALENA - 480
52. MATUSZCZYK ARTUR - 100
53. WALCZAK KRZYSZTOF - 100
54. PAĆKO MICHAŁ - 100

ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA
PACO LUBLIN
II moduł 16 – 17.01.2016

 

image001

 

Mamy przyjemność zaprosić państwa na profesjonalne szkolenie z zakresu żywienia i suplementacji. Poza przekazywaniem fachowej, praktycznej wiedzy będziemy na żywo przygotowywać zdrowe, dietetyczne dania, które będziecie mogli degustować. Wszystko okraszone będzie treningiem pod okiem najlepszych trenerów.
Szkolenie kierujemy do wszystkich chcących ugruntować swoją świadomość żywieniową, instruktorów i trenerów. Na naszym szkoleniu nauczymy was, jak zmieniać sylwetkę swoją i innych, maksymalizować wyniki sportowe za pomocą zbilansowanej diety.
Kolejność uczestnictwa w modułach jest dowolna. Jeżeli nie byłeś na I module możesz uzupełnić go przy kolejnej edycji.

 

MIEJSCE I TERMIN

 16 – 17 stycznia 2016; Siłownia PACO, ul. Kiepury 5B

 

ORGANIZATOR SZKOLENIA

 Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Sylwetka (www.sylwetka.org) oraz Paco Lublin (www.paco.pl)

 

image002

 

PROGRAM MODUŁÓW

Szkolenie składa się z trzech oddzielnych szkoleń odbywających się w systemie weekendowym (sobota, niedziela). Każdy moduł to potężna porcja fachowych wykładów, w tle których przygotowane są potrawy dietetyczne, jakie uczestnicy szkolenia degustują. Dla zachowania równowagi ciała i psychiki w każdy dzień szkolenia odbywa się trening, prowadzony zgodnie z ideą Muscle IQ – trenuj z rozumem, dzięki któremu uczestnicy efektywniej chłoną wykładaną wiedzę.
W czasie szkolenia dokonujemy również rozmaitych pomiarów, które stanowią źródło niezbędnych informacji do układania planów żywieniowych i suplementacyjnych jak np. pomiary glikemi (poziomu cukru), ciśnienia, zakwaszenia, otłuszczenia ciała.

 

image003

 

I MODUŁ:

o Białka, tłuszcze, węglowodany – podstawowe komponenty żywienia
o Trawienie pokarmu, machineria enzymatyczna
o Suplementacja uzupełniająca żywienie (białka, gainery, enzymy, błonnik...)
o Suplementacja wysiłkowa (aminokwasy wysiłkowe, napoje węglowodanowe...)
o Gospodarka wodno- elektrolitowa człowieka w życiu codziennym i sytuacji wysiłkowej
o Dobór żywienia do typu budowy ludzkiej
o Suplementy wspierające stawy i kości
o Mity suplementacyjne i żywieniowe
o Warsztaty kulinarne

 

II MODUŁ:

o Podstawy ustalania planów żywieniowych oraz praktyczne wskazówki jak postępować w kuchni aby nie dopuścić do strat składników odżywczych
o Postępowanie z dwoma somatotypami: Gruby i Chudy
o Utrzymanie prawidłowej glikemii w diecie za pomocą indeksów żywieniowych (GI, GL, II, FF);
o Aminokwasy część I: BCAA, glutamina, tauryna, tryptofan, tyrozyna
o Przyprawy i zioła w kuchni
o Wegetarianizm – ocena wartości odżywczej i zastosowanie bezmięsnych produktów
o Aminokwasy część II: kreatyna, arginina, beta alanina czyli wielka moc i pompa treningowa
o Środki słodzące
o Warsztat kulinarny

 

image004

 

III MODUŁ:

o Hormonalna machineria człowieka
o Anabolizujące składniki żywieniowe i suplementacyjne, ingerujące w gospodarkę hormonalną; rolna snu i nocnej regeneracji organizmu.
o Składniki antyodżywcze w diecie
o Tkanka tłuszczowa jako organ dokrewny
o Regulowanie udziału poszczególnych komponentów ciała: mięśnie kontra tłuszcz – suplementacja, żywienie, trening
o Diety ketogeniczne
o Niedowaga – problem bilansowania diety i właściwego postępowania treningowego
o Suplementy wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej
o Suplementacja dostosowana do rodzaju wysiłku (sporty wytrzymałościowe, sporty walki, sylwetkowe...), okresu treningowego
o Programowanie planów żywieniowych
o Warsztat kulinarny

 

Wykładowcy:

Główny trzon wykładowy:

- mgr Katarzyna Matella – instruktorka sportu w kulturystyce, sędzina klasy międzynarodowej, autorka książek „Supersylwetka", „Fitness", „Body Logistic System" oraz wielu publikacji z dziedziny żywienia i suplementacji, dietetyczka, opracowała model żywienia zgodnego z dobowym zegarem biologicznym
- trener Leszek Michalski– prezes Stowarzyszenia SYLWETKA, trener kadry narodowej w kulturystyce, sędzia klasy międzynarodowej, autor książek: „Metody Treningowe", „Kulturystyka", „Muscle IQ- Trenuj z Rozumem", autor wielu publikacji z dziedziny treningu, opracował model reżimów treningowych
- dr Radosław Kożuszek – doktor nauk rolniczych, konsultant ds. opracowywania składów suplementów diety, specjalista żywienia dietetycznego i bezpiecznego dla zdrowia, autor wielu artykułów z zakresu żywienia i suplementacji

 

KWALIFIKACJE

Absolwenci cyklu szkoleniowego otrzymają legitymację Specjalisty ds. Żywienia i Suplementacji Stowarzyszenia Sylwetka oraz certyfikat uczestnictwa po każdym module szkolenia.
Absolwenci szkolenia nabywają umiejętności z zakresu postępowania żywieniowego i suplementacyjnego z różnymi typami klientów.

 

KOSZT UCZESTNICTWA i SPECJALNE PROMOCE:

Koszt udziału w szkoleniu (pojedynczy moduł): 366 zł.

 

SPECJALNA PROMOCJA DLA WYTRWAŁYCH:

Uczestnicy obecni na wszystkich trzech pełnych szkoleniach, na ostatnim uzyskują rabat 20% płatności za szkolenie (płatność za trzeci moduł wynosi 292 zł).

Za udział w szkoleniu wystawiamy faktury VAT.

 

 ZASADY UCZESTNICTWA I ZAPISY

Warunkiem uczestnictwa jest przelanie kwoty 100 zł* do 8 stycznia 2016 (reszta płatności na miejscu) z dopiskiem:
„Imię nazwisko – żywienie II Lublin" na konto:
14 2490 0005 0000 4000 4245 5622
(właściciel konta: Katarzyna Matella)

Uczestników prosimy o przywiezienie na II moduł zdjęcia legitymacyjnego ( na odwrocie proszę napisać: imię, nazwisko datę i miejsce urodzenia)

*Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia minimum 15 osób. W przypadku małej ilości zgłoszeń wpłacane zaliczki będą zwracane.

 

image005

 

KONTAKT

Wszelkich informacji o szkoleniu udzielają:
- Katarzyna Matella – 513 167 359
Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

 

 

 

PROGRAM II MODUŁU
ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA

 

SOBOTA 16.01.2016

10.15 – 10.45- sprawy organizacyjne

10.45 – 11.50– Suplementacja treningowa

11.50 – 12.00 - przerwa

12.00 – 13.15 - Utrzymanie prawidłowej glikemii w diecie za pomocą indeksów żywieniowych (GI, GL, II, FF)

13.15 –13.30 - przerwa: DEGUSTACJA DAŃ DIETETYCZNYCH

13.30– 14.30 - Analiza żywnościowa: jaja

14.30 – 15.45 - TRENING

15.45–16.00- przerwa: DEGUSTACJA DAŃ DIETETYCZNYCH

16.00 – 17.00 - Wegetarianizm – ocena wartości odżywczej i zastosowanie bezmięsnych źródeł białka

17.00– 18.00– Suplementacja uzupełniająca żywienie

 

NIEDZIELA 17.01 2016

9.00 - 10.00 – Aminokwasy część I: wiadomości ogólne + BCAA, glutamina, tauryna, tryptofan, tyrozyna

10.00 – 11.00 - Aminokwasy część II: kreatyna, arginina, beta alanina czyli wielka moc i pompa treningowa;

11.00 – 11.15 - DEGUSTACJA DAŃ DIETETYCZNYCH

11.15 – 12.00 - Wykorzystanie ziół w sztuce kulinarnej oraz prawdziwa moc wyciągów roślinnych

12.00 – 13.30 – TRENING

12.30– 12.45 – przerwa - DEGUSTACJA DAŃ DIETETYCZNYCH

12.45 – 13.45 – Środki słodzące w żywieniu

13.45 – 15.00 – Postępowanie potreningowe zgodne z celem + DYSKUSJA

15.00 – wręczenie certyfikatów

UCZESTNICY:

1. DĄBROWSKI KRZYSZTOF - 100
2. OPALA NORBERT - 100
3. STACHARSKI MARIUSZ - 100
4. WYROSTEK DARIUSZ - 100
5. SZOSTAK WIŚNIEWSKA KINGA - 100
6. ŁUKASIK ANETA - 100
7. POZNAŃSKA KATARZYNA - 100
8. KORDALA EDYTA - 100
9. WIŚNIEWSKA MAGDALENA - 100
10. SAWICKI MICHAŁ - 100
11. OSTALAK GRACJAN - 100
12. CZPAK DANIEL - 150
13. OPALA NORBERT - 266
14. KOWAL MICHAŁ - 100
15. JENDRYCHA KRYSTIAN - 100
16. ANNA ANGELONI - WÓJCIK - 100
17. PAWEŁ ANGELONI - WÓJCIK - 100
18. SZCZEPANIAK JAKUB - 100
19. PAPAJ JOANNA - 100
20. SZARECKA LUIZA - 100
21. WÓJCIK AGNIESZKA - 100
22. CHOINKA JAKUB - 100
23. KASPRZYK KAROL - 100

BODY LOGISTIC SYSTEM – III EDYCJA
I MODUŁ – COS SPAŁA, 5-6.12.2015

 

W PIĄTEK 4 GRUDNIA, OD GODZINY 11.00 ODBĘDĄ SIĘ KONSULTACJE INDYWIDUALNE WRAZ Z 1 TRENINGIEM, OD GODZINY 15.00 BĘDZIE 2 TRENING.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE Z TRENERAMI SYLWETKI: TRENINGOWE, ŻYWIENIOWE, POMOC W UKŁADANIU PROGRAMÓW DOWOLNYCH, NAUKA POZOWANIA.

KOSZT UDZIAŁU W KONSULTACJACH: 150 ZŁ (BEZ NOCLEGU)

Chętnych prosimy o zgłoszenia mailowe wraz z informacją o chęci skorzystania z noclegu na terenie COS (150/dobę).


 

PROGRAM SZKOLENIA i WYKŁADOWCYimage001
 

BODY LOGISTIC SYSTEM stanowi  roczny cyk pięciu seminariów dla instruktorów, trenerów personalnych i wszystkich, którzy chcą praktykować racjonalny sposób postępowania z różnymi grupami klientów.

 

 

TERMIN I MIEJSCE

5-6 grudnia 2015 r., Centralny Ośrodek Sportu w Spale, ul. I.Mościckiego6, Inowłódz

 

 

image002Tematyka poszczególnych modułów:

 

I moduł: BIOMECHANIKA, FUNKCJONALNOŚĆ MIĘŚNIOWA ORAZ PODSTAWY TRENINGU FUNKCJONALNEGO

II moduł: TRENING FUNKCJOLANY I SIŁOWY ZMNIEJSZAJĄCY WADY POSTAWY, DYSPRPORCJE MIĘŚNIOWE

III moduł: POSTĘPOWANIE ŻYWIENIOWE, TRENINGOWE, SUPLEMENATCYJNE I PSYCHOLOGICZNE W PRACY Z KLIENTEM Z ZABURZENIAMI Z BLOKU METABOLICZNEGO, OTYŁOŚCIĄ

IV moduł: FIZJOLOGIA WYSIŁKU, TRENING SIŁOWY W SŁUŻBIE INNYCH DYSCYPLIN

V moduł: ODNOWA BILOGICZNA, ODTŁUSZCZANIE CIAŁA, PROGRAMOWANIE ŻYWIENIA I TRENINGU NA PODSTAWIE INDYWIDUALNYCH CECH SOMATYCZNYCH
 

 

Wykładowcy:

image003


Główny trzon wykładowy stanowią:
- Leszek Michalski – prezes Stowarzyszenia SYLWETKA, trener kadry narodowej w kulturystyce w latach 2000 - 2012, sędzia klasy międzynarodowej, autor książek: „Metody Treningowe”, „Kulturystyka”, „Muscle IQ- Trenuj z Rozumem”, autor wielu publikacji z dziedziny treningu
- mgr Katarzyna Matella – instruktorka w kulturystyce, sędzina klasy międzynarodowej, autorka książek „Supersylwetka”, „Fitness”, „Body Logistic System”, dietetyczka, autorka wielu publikacji z dziedziny żywienia i suplementacji
- mgr Małgorzata Płaza – zawodniczka w fitness, wykładowca akademicki, specjalistka w zakresie treningu funkcjonalnego, stretchingu i różnych form aerobiku
- mgr Paweł Drzewiecki – specjalista w zakresie biomechaniki, zawodnik w kulturystyce
- mgr Joanna Wodecka – wykładowca na kursach instruktorskich w fitness, zawodniczka w fitness, absolwentka szkoleń: Body Logistic System, Żywienie i Suplementacja
Termin i miejsce I modułu: 24-25.10.2015; Centralny Ośrodek Sportu w Spale; ul. I. Mościckiego 6; Inowłódz
Kolejne moduły będą odbywać się w rytmie co 2 miesiące. Ostatni zjazd planowany jest na maj/czerwiec 2016.
 

 

 

image004KWALIFIKACJE

 

Uczestnicy szkolenia nabywają wszechstronne umiejętności pracy z różnymi grupami klientów w zakresie poprawy  sylwetki, sprawności.
Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują Certyfikat Stowarzyszenia Sylwetka. Uczestnicy przynajmniej 4 szkoleń (usprawiedliwiona jest tylko nieobecność na jednym z 5 modułów) mają prawo przystąpić do Egzaminu Końcowego, którego pozytywne zadanie uprawnia do odbioru Legitymacji Trenera Body Logistic System Stowarzyszenia Sylwetka.
KOSZT UCZESTNICTWA i SPECJALNE PROMOCJE
•    Koszt uczestnictwa w pojedynczym module – 330 zł
•    Koszt noclegu dla osób chętnych nocować na terenie COS Spała (nocleg w pokoju dwuosobowym + 4 posiłki: 2 obiady, kolacja, śniadanie w sportowej stołówce)– 150 zł
•    Koszt jednej legitymacji  firmowanej przez Stowarzyszenie Sylwetka– 0 zł
 

 

SPECJALNA PROMOCJA DLA WYTRWAŁYCH:

image005

Uczestnicy obecni na wszystkich pięciu szkoleniach na ostatnim uzyskują rabat 20%  płatności za szkolenie (płatność za piąty moduł wynosi 260 zł., rabat nie obejmuje kosztów noclegowych).  
Jeżeli Twój pracodawca chce sfinansować Twój udział w szkoleniu mamy dla Ciebie dobrą widomość - za udział w szkoleniu wystawiamy faktury VAT.   

 

 

image006

 

ZASADY UCZESTNICTWA i ZAPISY

 

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się w komentarzach, podanie swojego maila oraz przelanie kwoty 100 zł* (reszta płatności na miejscu) z dopiskiem „Imię nazwisko – BLS” do 20 listopada 2015 na konto:

21 1030 0019 0109 8518 0186 6415 (właściciel konta: Leszek Michalski)

 

 

 


KONTAKT

 


Wszelkich informacji o szkoleniu udzielają:
- Katarzyna Matella – 513 167 359
- Leszek Michalski 501 745 518

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

 

PROGRAM I MODUŁU CYKLU Body Logistic System

 

PIĄTEK 4.12.2015 

15.00 – Konsultacje indywidualne.

SOBOTA 5.12.2015image007


10.00– 11.00 - Konsultacje, sprawy porządkowe
11.00 – 12.30: Funkcjonalność mięśniowa część I: kręgosłup, postawa – WYKŁAD
12.30 – 12.45: przerwa kawowa
12.45 – 14.00: Znaczenie wiedzy biomechanicznej w pracy trenera (podstawy biomechaniki, dźwignie…) – WYKŁAD
14.00 - 15.00– OBIAD (na wykłady poobiednie prosimy przyjść w strojach treningowych)
15.00 – 16.15: Funkcjonalność mięśniowa część II: mechanika chodu, analiza napięć mięśniowych – WYKŁAD
16.30 – 18.30: TRENING:
- Pilates – aktywizacja mięśni głębokich
- Trening siłowy
18.30 – 19.30  KOLACJA
19.30 – 20.15 – Żywienie okołowysiłkowe  -  WYKŁAD
20.15 – 21.00 – OBRADY FORUM BODY LOGISTIC SYSTEM (proszę o przygotowanie konkretnych pytań z tematyki szkolenia)
 

NIEDZIELA 6.12.2015

7.40 – 8.00 – poranny rozruch (stretching)image008
8.00 – 9.00 – ŚNIADANIE
9.00 – 10.00 - Gospodarka wodna organizmu - WYKŁAD
10.15 – 12.30 - TRENING:
 -  Functional Muscle Fit System – TRENING (boisko lub hala w zależności od pogody)
-  Trening Siłowy
12.30 – 13.00 – Toaleta, zdanie pokoi
13.00 – 14.00 – OBIAD
14.00 – 15.15 –  Podstawy układania planów treningowym korygujących dysproporcje – warsztat + dyskusja - WYKŁAD
15.15 – Wręczenie Certyfikatów

 UCZESTNICY:
1. BERNACKI JAKUB - 100
2. WYROSTEK DAREK - 100
3. WIŚNIEWSKA MAGDALENA - 100
4. SŁOJEWSKA DOROTA - 100
5. TUSZYŃSKI ŁUKASZ - 100
6. GULARSKI ŁUKASZ - 100
7. WYKOWSKI KAMIL - 100
8. STAŃCZYK ADAM - 100
9. WALASZEK KAMIL - 100
10. SAUTER ANNA - 100
11. KOCHAŃSKA ELŻBIETA - 100
12. OBARA PIOTR - 220
13. DZUBEK NATALIA - 100
14. PIGOŃ NATALIA - 100 BN
15. ROSIŃSKI PIOTR - 100
16. OLEJNIK MELANIA - 100

Copyright © 2018 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.