img 8857 24978901116 o

Sezon wiosenny w sportach sylwetkowych właśnie się zaczyna, co można było zauważyć dziś w bydgoskiej siłowni Cegielnia, gdzie odbyły się konsultacje zawodników Sylwetki. Klub mieści się w centrum miasta, w budynku po starym browarze. Właściciele siłowni zachowali klimat budynku i stworzyli fajne miejsce z niesamowitym klimatem.


W Bydgoszczy zebrała się nas bardzo liczna grupa, ludzie zjechali z całej Polski, aby skonsultować swoje postępy i plany startowe z trenerem Leszkiem Michalskim i jego prawą ręką Pawłem „Drzewko” Drzewieckim.


Najdłuższą trasę do pokonania miała niezawodna ekipa z Lublina w składzie: Małgorzata Płaza vel Gabrysia, Tomek Lenart i Marcin Kowal. Cała trójka img 8863 24709703760 oszykuje swoją formę na starty w zawodach wiosennych. O ile Gabrysia i Marcin mają już doświadczenie na scenie sportów sylwetkowych to dla Tomka będzie to debiut. Tomek, szykuje formę pod okiem Gabrysi i nie da się ukryć, że ma wiele do pokazania na scenie. Gorąco trzymamy za niego kciuki.


img 8907 24978683126 oGabrysia jest naszym specem od układów dowolnych. Układ przez nią ułożony zaprezentował nam Tomek, który nieźle się przy tym napocił… Było kilka uwag, były powtórki, ale dzięki temu żeńska część ekipy mogła nacieszyć oko, bo forma Tomka jest godna podziwu.  


Podczas dzisiejszych konsultacji Tomek wraz ze swoim partnerem treningowym Jarkiem Hołubem bardzo mocno przetrenowali nogi, mięśnie naramienne i triceps. O ile dla Tomka to chleb powszedni to Jarek, który img 8939 24978575856 ona co dzień nie ćwiczy siłowo dostał ostro w kość, ale był mega zadowolony po zakończeniu treningu. Mało tego dał się namówić na pozowanie i mimo, iż do startów się nie szykuje to z uśmiechem na twarzy zaprezentował się na tle zawodników.


img 8950 24886830052 oZ przeciwnego kierunku Polski zawitała do Bydgoszczy równie spora grupa Sylweciarzy, a mianowicie Krzysiu Skryplonek ze swoją partnerką Weroniką Kaczmarek, oraz Michał Śniegowski i wspomniany już wyżej Jarek.


Pod skrzydła Krzysia Skryplonka dostał się na trening Marcin Kowal. Chłopaki razem skatowali (dosłownie) nogi i barki. Trzeba przyznać, że wycisk na treningu dali sobie niesamowity, a ich mięśnie rosły na naszych oczach, no ale z Krzysiem tak właśnie robi się treningi – to odcięcia, kto z nim trenował ten wie o czym piszę. img 8983 24978367526 o


Michał natomiast przetrenował mięśnie klatki, mięśnie naramienne i mięśnie trójgłowe ramienia wraz z Marcinem „Wesołym” Wesołowskim. I Michał i Marcin szykują się do startów w tym sezonie i trzeba przyznać, że ich formy są coraz lepsze, co jest zasługą trenowania z rozumem, tak bardzo propagowanego przez wszystkich Sylweciarzy.


img 9092 25003946645 oTrzeba podkreślić, że Wesoły zawitał do Bydgoszczy ze swoimi najwierniejszymi kibicami!!! Towarzyszyła mu małżonka i syn, który chyba załapie bakcyla do kulturystyki po tacie. Myślę jednak, iż konsultacje były tylko pretekstem dla Marcina. Pewnie torunianin po zakończeniu treningu, chciał pokazać swojej rodzinie, jakim pięknym miastem jest Bydgoszcz.


Weronika dziś zajęła się fotografią i uwieczniała nasze pięknie prężące się ciała ;) Chwilowo nie mogła namimg 9108 24977505186 o towarzyszyć podczas treningu, ale mamy nadzieję, że niebawem znów do nas dołączy.


Niezmiernie miło było nam też zobaczyć naszego sylwetkowego Kapłana Artura Kapronia, który przyjechał do nas aż z Jeleniej Góry. Niestety Artur też nie brał czynnego udziału w treningu. Chyba swoją formą nie chciał zawstydzić pozostałych zawodników, więc zajął się filmowaniem całego zdarzenia. Obserwował i filmował LEM 1034wszystko, co się dało.


Kamil Tanwic specjalnie na konsultacje przyjechał do nas aż z Kędzierzyn-Koźlich. Kamila nie da się nie zauważyć, swoim wzrostem sięga ponad wszystkich, a jeśli dodamy do tego jego rozbudowaną muskulaturę to mamy po prostu wielkiego zawodnika. Robił on dziś swój trening, na którym mięśnie nóg, aż płonęły. Kamil jest niesamowicie sumiennym zawodnikiem, więc zamiast udać się z nami na potreningową kolację, został na LEM 1088siłowni i kręcił zaplanowane aeroby. Forma mu się za to odwdzięczy ;)


Z Tomaszowa zajechała do nas Marta Sowińska wraz ze swoim szefem Adamem Sobótką. Dobrze było usłyszeć, że to jest ten rok, kiedy nareszcie uda nam się zobaczyć Martę na scenie!! Brawo Marta, czekamy i trzymamy kciuki!!

LEM 1126
Adam również szykuję się na ten sezon. Robi swoje: trenuje, trzyma dietę (nareszcie odstawił wiaderko), słucha Trenera i czeka na zielone światło od niego. Adam jest kolejnym przykładem na to jak bardzo ciało się zmienia, kiedy zaczynamy pilnować tych powyższych aspektów i przede wszystkim, kiedy trenujemy z rozumem.


Do Adama na treningu dołączył dziś Michał Bożenko i Adam Grzelak. Michał trenuje w swoim rodzinnym mieście Toruniu w sylwetkowym Klubie Efekt, w którym zaczynało wielu utytułowanych zawodników. Na tąLEM 1144 chwilę nie ma sprecyzowanych planów, jeśli chodzi o starty, ale kto wie… apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc zobaczymy... Adam Grzelak planuje wyjść na scenę już za cztery tygodnie podczas zawodów które odbędą się w Zelistrzewie. Trzymamy za niego kciuki i będziemy kibicować na miejscu.


LEM 1170Na konsultacjach nie mogło zabraknąć Wojtka Pieczaby „Synusia”, który przyjechał specjalnie z Kielc. Nieobecność jego piękniejszej, drugiej połówki Julity Sochanowskiej sprawiła, iż Wojtuś był dziś lekko nieobecny duchem, jednak na treningu dał z siebie jak zawsze wszystko. Nie ma wątpliwości co do tego czy Wojtek wyjdzie na scenę w tym roku bo to jest oczywiste. Jego forma jest coraz lepsza z sezonu na sezon i jeszcze nie raz pokaże na co go stać. Dziś pod jego skrzydła dostał się Damian Strysik i Mateusz Grzywacz. Wojtek na treningu był jak zawsze mega skupiony jednak tutaj przejął też rolę trenera i mocno wymęczył chłopaków, a może raczej ich mięśnie klatki, naramienne i tricepsy… Damian jest najlepszym LEM 1417przykładem na to, że warto otworzyć się na nowe spojrzenie aby osiągnąć lepsze wyniki. Zaufał Leszkowi Michalskiemi w 100% i odnotował ogromną poprawę sylwetki i samopoczucia. Co prawda Damian zawsze nas zapewnia, że dziś nie jest w formie, jednak my wiemy, że on trzyma formę cały rok i mógłby wyjść na scenę z biegu. Z niecierpliwością czekamy na jego debiut na scenie i mamy nadzieje, że nie będzie nam kazał za długo czekać.


LEM 1448Mateusz jest podopiecznym Pawła Drzewieckiego, który również marzy o starcie w zawodach sylwetkowych i sumiennie się do tego przygotowuje.
Lekko spóźniona, ale jak zawsze uśmiechnięta przyjechała z Łodzi Ania Sauter. Mimo spóźnienia udało jej się zrobić porządny trening. Ona nigdy nie odpuszcza, ona to kocha i to widać. Ania szykuje się do startu w kulturystyce kobiet i trzeba przyznać, że jej ciało jest na to gotowe. Sama jestem ciekawa jak to wszystko będzie wyglądać, kiedy będzie już dopracowane na ostatni guzik i Ania wyjdzie na scenę.


Ja miałam dziś przyjemność skatować plecy i biceps z Sylwetkowymi siostrami, czyli z Asią Wodecką i Małgorzatą Płazą. Dziewczyny LEM 1494nie są nowicjuszkami i mają za sobą już nie jeden start, a w zeszłym roku reprezentowały Polskę podczas Mistrzostw Europy w Hiszpanii. Nie ukrywam, iż moim marzeniem też jest wyjście na scenę, a dziewczyny są dla mnie wzorcem do naśladowania.


Podczas całego treningu towarzyszyła nam wszystkim Ela Kochańska, która załapała bakcyla. Ela nie brała udziału w treningu, ale bacznie wszystkich obserwowała i podglądała nowe działania na mięśniach.


LEM 1513W tym całym ferworze nie możemy oczywiście zapomnieć o sprawcy całego zamieszania, czyli o Pawle Drzewieckim i o jego coraz piękniejszej narzeczonej Karolinie Mazuchowskiej, która wzięła dziś do ręki aparat i pilnie nas wszystkich obfotografowała.


Paweł zorganizował te konsultacje zarówno dla nas jak i dla klientów siłowni Cegielnia. Poprzez takie spotkania chcemy zarażać ludzi LEM 1526naszą pasją, ale i przekazywać wiedzę jak trenować z rozumem. W jaki sposób osiągnąć sukces nie robiąc sobie krzywdy.


Wszystko odbyło się pod czujnym okiem naszego guru, Trenera Leszka Michalskiego, który korygował, pomagał i motywował.


Po zakończonym treningu i konsultacjach udaliśmy się na pyszną kolację do restauracji Karramba, która mieści się przy Starym Rynku. Miejsce niesamowicie klimatyczne i z charakterem.


LEM 1596Nasi Panowie nie byli by sobą gdyby nie zamówili stejków, a kto miał odwagę spróbował byczych jąder ;) Generalnie jedzonko było pyszne, a obsługa miło nas przywitała, choć mam nadzieję, że nie tylko dlatego, że było wśród nas tylu wielkich dzików.


Dla mnie i myślę, że nie tylko dla mnie, każde takie konsultacje są ogromną dawką motywacji i mam nadzieję, LEM 1602że takich spotkań będzie coraz więcej.
Życzę powodzenia zawodnikom Sylwetki w najbliższym sezonie startowym i trzymam kciuki za wszystkich.

 

Katarzyna Rok

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy.

Copyright © 2019 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.