Notice: Array to string conversion in /sylwetka/plugins/system/modals/helpers/link.php on line 191

Notice: Array to string conversion in /sylwetka/plugins/system/modals/helpers/link.php on line 191

Notice: Array to string conversion in /sylwetka/plugins/system/modals/helpers/link.php on line 191

Notice: Array to string conversion in /sylwetka/plugins/system/modals/helpers/link.php on line 191
BLS 2Ed 3modul

Notice: Array to string conversion in /sylwetka/plugins/system/modals/helpers/link.php on line 191

BODY LOGISTIC SYSTEM – II EDYCJA
III MODUŁ – COS SPAŁA, 14-15.02.2015

 

PROGRAM SZKOLENIA i WYKŁADOWCY

BODY LOGISTIC SYSTEM stanowi  roczny cyk pięciu seminariów dla instruktorów, trenerów personalnych i wszystkich, którzy chcą praktykować racjonalny sposób postępowania z sylwetką.

Tematyka poszczególnych modułów:

  • I moduł: BIOMECHANIKA, FUNKCJONALNOŚĆ MIĘŚNIOWA ORAZ PODSTAWY TRENINGU FUNKCJONALNEGO
  • II moduł: TRENING FUNKCJOLANY I SIŁOWY ZMNIEJSZAJĄCY WADY POSTAWY, DYSPRPORCJE MIĘŚNIOWE
  • III moduł: POSTĘPOWANIE ŻYWIENIOWE, TRENINGOWE, SUPLEMENATCYJNE I PSYCHOLOGICZNE W PRACY Z KLIENTEM Z ZABURZENIAMI Z BLOKU METABOLICZNEGO, OTYŁOŚCIĄ
  • IV moduł: FIZJOLOGIA WYSIŁKU, TRENING SIŁOWY W SŁUŻBIE INNYCH DYSCYPLIN
  • V moduł: ODNOWA BILOGICZNA, ODTŁUSZCZANIE CIAŁA, PROGRAMOWANIE ŻYWIENIA I TRENINGU NA PODSTAWIE INDYWIDUALNYCH CECH SOMATYCZNYCH

 

Wykładowcy:


Główny trzon wykładowy stanowią:
- Leszek Michalski – prezes Stowarzyszenia SYLWETKA, trener kadry narodowej w kulturystyce w latach 2006 - 2012, sędzia klasy międzynarodowej, autor książek: „Metody Treningowe”, „Kulturystyka”, „Muscle IQ- Trenuj z Rozumem”, autor wielu publikacji z dziedziny treningu
- mgr Katarzyna Matella – instruktorka w kulturystyce, sędzina klasy międzynarodowej, autorka książek „Supersylwetka”, „Fitness”, „Body Logistic System”, dietetyczka, autorka wielu publikacji z dziedziny żywienia i suplementacji
- mgr Małgorzata Płaza – zawodniczka w fitness, wykładowca akademicki, specjalistka w zakresie treningu funkcjonalnego, stretchingu i różnych form aerobiku
- dr Radosław Kożuszek  - technolog żywienia, autor wielu publikacji z zakresu zdrowego żywienia i specyfiki kulinarnej różnych regionów świata
- mgr Paweł Drzewiecki – specjalista w zakresie biomechaniki, zawodnik w kulturystyce
- mgr Joanna Wodecka – wykładowca na kursach instruktorskich w fitness, zawodniczka w fitness, absolwentka szkoleń: Body Logistic System, Żywienie i Suplementacja


Termin i miejsce II modułu:

14-15.02.2015; Centralny Ośrodek Sportu w Spale; ul. I. Mościckiego 6; Inowłódz

 

KWALIFIKACJE

Uczestnicy szkolenia nabywają wszechstronne umiejętności pracy z różnymi grupami klientów w zakresie poprawy  sylwetki, sprawności.
Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują Certyfikat Stowarzyszenia Sylwetka. Uczestnicy przynajmniej 4 szkoleń (usprawiedliwiona jest tylko nieobecność na jednym z 5 modułów) mają prawo przystąpić do Egzaminu Końcowego, którego pozytywne zadanie uprawnia do odbioru Legitymacji Trenera Body Logistic System Stowarzyszenia Sylwetka.
Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu uczestnicy mogą uzyskać uprawnienia państwowe Trenera Body Logistic System nadawane przez KOMSZ TKKF (Krajowy Ośrodek Metodyczno – Szkoleniowy TKKF). Poza uczestnictwem w 4 szkoleniach cyklu Body Logistic System do ubiegania się o kwalifikacje potwierdzane przez KOMSZ TKKF wymagane jest:
- wykształcenie średnie
- potwierdzony staż treningowy - 2 lata w siłowni
- ukończony kurs instruktora
Najpóźniej na III module prosimy o dostarczenie niezbędnych dokumentów oraz zdjęć ( 1-3 sztuki, w zależności od ilości legitymacji).


KOSZT UCZESTNICTWA i SPECJALNE PROMOCJE


•    Koszt uczestnictwa w pojedynczym module – 300 zł
•    Koszt noclegu dla osób chętnych nocować na terenie COS Spała – 150 zł
•    Koszt jednej legitymacji  firmowanej przez Stowarzyszenie Sylwetka– 0 zł
•    Legitymacja KOMSZ TKKF w języku polskim – 80 zł
•    Legitymacja KOMSZ TKKF w języku angielskim – 80 zł

SPECJALNA PROMOCJA DLA WYTRWAŁYCH: Uczestnicy obecni na wszystkich pięciu szkoleniach na ostatnim uzyskują rabat 20%  płatności za szkolenie (płatność za trzeci moduł wynosi 230zł., rabat nie obejmuje kosztów noclegowych).  
Jeżeli Twój pracodawca chce sfinansować Twój udział w szkoleniu mamy dla Ciebie dobrą widomość - za udział w szkoleniu wystawiamy faktury VAT.   

 

ZASADY UCZESTNICTWA i ZAPISY

Warunkiem uczestnictwa jest przelanie kwoty 100 zł* (reszta płatności na miejscu) z dopiskiem „Imię nazwisko – BLS 3” do 3 lutego  2015 na konto: 21 1030 0019 0109 8518 0186 6415 (właściciel konta: Leszek Michalski, ul. Ligi Polskiej 14a/130, Toruń)


KONTAKT


Wszelkich informacji o szkoleniu udzielają:
- Katarzyna Matella – 513 167 359
- Leszek Michalski 501 745 518

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 UCZESTNICY :

1. ROK KATARZYNA - 100

 

 

PROGRAM III MODUŁU CYKLU Body Logistic System

SOBOTA 14.02.2015

9.30 – 10.15- Konsultacje, sprawy porządkowe

10.15– 11.15 – Psychologia w pracy trenera: skuteczne motywowanie – WYKŁAD; mgr K. Matella+ trener L. Michalski

11.15 – 12.30 – Czynniki kształtujące glikemię człowieka, problem cukrzycy – WYKŁAD; mgr K. Matella

12.30 – 14.00 – TRENING MUSCLE FIT SYSTEM – trening z oporami własnego ciała.

14.00 - 15.00– OBIAD (na wykłady poobiednie prosimy przyjść w strojach treningowych)

15.00 – 16.15- Profil lipidowy krwi (trójglicerydy, cholesterol) wpływ diety i treningu – WYKŁAD mgr K. Matella

16.30 – 18.00: TRENING:

18.00 – 19.00- KOLACJA

19.00 – 19.45 – Metody i sposoby rozluźniania i rozciągania ciała - WYKŁAD; mgr M. Płaza

19.45 – 20.00 – przerwa kawowa

20.00 – 21.00 – Biomechanika treningu plyometrycznego – WYKŁAD; mgr P. Drzewiecki

NIEDZIELA 15.02.2015

7.40 – 8.00 – poranny rozruch (stretching)

8.00 – 9.00 – ŚNIADANIE

9.30-11.00 – TRENING

11.30 – 13.00 – Pierwsza pomoc przedmedyczna –WYKŁAD mgr Jolanta Wachowska – specjalistka ratownictwa medycznego

13.00 – 13.45 – Pierwsza pomoc – ĆWICZENIA dla I grupy (II grupa w tym czasie ma OBIAD)

14.00 – 14.45 – Pierwsza pomoc – ĆWICZENIA dla II grupy (I grupa w tym czasie ma OBIAD)

15.00 – 16.00 – Programowanie treningów dla osób z nadwagą i otyłością – WYKŁAD + WARSZTAT – trener Leszek Michalski

16.00 – Wręczenie Certyfikatów

UCZESTNICY
1. ZGÓDKA BARTŁOMIEJ - 100
2. ROK KATARZYNA - 100
3. KOWALCZYK MICHAŁ - 100
4. GDAK JAROSŁAW - 100
5. DOROSZUK RAFAŁ - 100
6. BURNICKA-ZIELIŃSKA MAGDALENA - 100
7. GRZELAK ADAM - 100
8. SKRYPLONEK KRZYSZTOF
9. GŁADYSZ MICHALINA - 450
10. BOCZKOWSKI MACIEJ - 150
11. SOWIŃSKA MARTA - 100
12. TUSZYŃSKI MICHAŁ - 100
13. ANGELLONI - WÓJCIK ANNA - 300
14. KOWALCZYK PRZEMYSŁAW - 380 BN
15. DUSZYŃSKI SEBASTIAN - 100