Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /sylwetka/plugins/content/youtubeplugin/youtubeplugin.php on line 49

PDC 0743

Olsztyn, 1-2.03.2014

W pierwszy weekend marca rozpoczęliśmy kształcenie na kursie instruktorów rekreacji ruchowej w dwóch specjalnościach: fitness ćwiczenia siłowe i nowoczesne formy gimnastyki. Szkolenie organizowane jest przez firmę olsztyńską EDU-Profit, której udało się pozyskać fundusze na to przedsięwzięcie edukacyjne z środków Unii Europejskiej. Pani Agnieszka Górska, współwłaściciel firmy Edu-Profit,  powierzyła prowadzenie zajęć na obu specjalizacjach sztabowi wykładowemu Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów SYLWETKA.

Część poświęconą nowoczesnym formom gimnastyki poprowadzą: Małgorzata Płaza, Joanna Wodecka i Margaretta Białas. Segment ćwiczeń siłowych będzie prowadzony przez: Leszka Michalskiego, Pawła Drzewieckiego i Katarzynę Matellę.

Dziękujemy za okazane zaufanie naszym kadrom wykładowym. To już drugi projekt realizowany w Olsztynie z firmą Edu- Profit. W kwietniu odbędzie egzamin na kursie „Trener personalny  osób starszy +50”. Rozpoczęte kursy instruktorskie będą trwały aż do października.

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy.

Copyright © 2019 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.