Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /sylwetka/plugins/content/youtubeplugin/youtubeplugin.php on line 49

 

Brodnica, 05.10.2013

Pierwszy weekend października Sylweciarze, na zaproszenie braci Sławka i Piotra Wasiaków, tłumnie zawitali do brodnickiej siłowni. Tuż po godzinie 10 rano zrobiło się tłumnie gdy, poza Gospodarzami, zjawiła się ekipa z Torunia, Bydgoszczy, przyszli debiutanci z Żuromina, Warszawy. Zaczęliśmy od pobudzającej rozgrzewki treningowej w formie pajacyków. Potem przyszła pora na zasadniczy trening siłowy. Trener Michalski miał pełne ręce roboty próbując niwelować wszystkie wychwycone błędy treningowe. Oj wylewały się siódme poty, dało się słyszeć mordercze okrzyki. Co dziwne  najgłośniejsza była najdrobniejsza osóbka z brodnickiego teamu – Aśka Wodecka. Po treningu rozpoczęliśmy sesje mozolnego pozowania w pozach obowiązkowych. Największe postępy zaobserwowaliśmy u Radka Wojciechowskiego, Asi Wodeckiej.  Sławek Wasiak, którego w listopadzie czeka debiut sceniczny, zaprezentował nienaganne umięśnienie. Pomocy w „przypinaniu” póz udzielał Paweł Drzewiecki.

Po tak dużym wydatku energetycznym, jak przystało na zgraną familię udaliśmy się na wspólny posiłek. Co niektórzy zasłużyli nawet na deser lodowyJ - ale tylko co niektórzy (kto nie skosztował niech żałuje). W przyjemnej kulinarnej aurze zgłębialiśmy tajniki żywieniowe.

Teraz pozostaje nam wyczekiwać na koljne konsultacje, które planowane są w Kwidzynie, u zaprzyjaźnionej Magdaleny Burnickiej – Zielińskiej.

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy.

Copyright © 2019 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.