kurs instruktora

 

Chcesz zostać instruktorem na siłowni – zgłoś się do nas a otrzymasz bardzo dobre przygotowanie do tego zawodu. Toruński Związek TKKF prowadzi kolejny nabór na  kurs instruktora rekreacji ruchowej w specjalności fitness-ćwiczenia siłowe.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku fitnessu i pracodawców chcemy Państwu zaproponować poszerzenie swoich kwalifikacji o kolejną specjalność czyli fitness – ćwiczenia siłowe.

Kurs na instruktora rekreacji ruchowej w specjalności fitness – ćwiczenia siłowe.
Koszt kursu: 1.400zł + 30zł za każdą z legitymacji (wydajemy w języku polskim i na życzenie kursanta w języku angielskim).
Każdy z instruktorów RR może przystąpić do następnej specjalności, gdzie ma zaliczoną część ogólną i wtedy koszt kursu to 850zł.

Najbliższy taki kurs  planujemy rozpocząć 12 września 2014 r
Wszystkich chętnych zapraszamy!

Zgłoszenia za pomocą formularza  (do pobrania na str. www.maraton.pl)
Kontakt:
Toruński Związek TKKF
87-100 Toruń, ul. Szosa Chełmińska 75
tel. 56/65-22-168
www.maraton.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kurs zawodowy, legitymacje wydaje Krajowy Ośrodek Metodyczno – Szkoleniowy TKKF.

10% zniżki dla studentów.

Komentarze   

+4 # janusz1960 2013-07-24 15:19
Jestem absolwentem tego kursu i piszę od siebie. Otóż każdy kurs i jego poziom zależy zarówno od grupy, jak i od wykładowców. Na tym kursie wykładowcami są Leszek Michalski i Kasia Matella. Możliwe, że będzie ktoś jeszcze. P. Leszek i p. Kasia to wspaniali ludzie, którzy wprowadzą Was w trening siłowy od podstaw i zrobią to dobrze i profesjonalnie. Natomiast, czy Wy tę wiedzę wykorzystanie i zostanie mistrzami, to już zależy tylko od Was, waszego zapału, wytrwałości i systematycznośc i zarówno w nauce, jak i treningu. Są to fachowcy najwyższej klasy od których warto się uczyć. Dla mnie osobiście p. Leszek jest nawet po ukończeniu tego kursu i kilku innych kursów instruktorskich WIELKĄ INSPIRACJĄ trenera, instruktora i nauczyciela, którego w wielu tematach naśladuję i chcę naśladować. Nie we wszystkim sie zgadzam z p. Leszkiem, ale cały urok kursu polegał na tym, że zawsze razem dochodziliśmy do współnych wniosków i rozwijamy się dalej. Życzę powodzenia. Janusz Danielczyk
# Agnieszka 2014-01-07 21:56
Jeśli będzie w COS Spała to ja się piszę!

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy.

Copyright © 2019 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.