Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /sylwetka/plugins/content/youtubeplugin/youtubeplugin.php on line 49

V BLS – Spała; 25 – 26 maja 2013

Nie mogę w to po prostu uwierzyć….  Ale właśnie „wypuściliśmy” drugi rocznik Absolwentów Sylwetki. Ponownie żal, że to już koniec, że niestety w takim składzie się nie spotkamy... Na szczęście wraz z początkiem września ruszymy z cyklem różnych szkoleń, na których będziemy mieli okazję znów poprzebywać razem.  

Szkolenie Body Logistic System składało się z 5 spotkań odbywających się na przestrzeni wrzesień 2012 – maj 2013. Absolwenci po jego zakończeniu uzyskali kwalifikacje Trenera Body Logistic System firmowane przez KOMSZ TKKF oraz Stowarzyszenie Sylwetka. Oczywiście uzyskać „papierek” nie było łatwo. W sobotę 25 maja, wieczorową porą wszyscy wytężali umysły wypełniając pytania testowe na Egzaminie. Pomyślnie zdali wszyscy – niektórzy niestety musieli pouczyć się przez noc i w niedzielę przystąpić do powtórnego egzaminu. Myślę jednak, że w ten sposób wiedza lepiej ugruntowała się. Maksymalną liczbę punktów uzyskały dwie osoby: Paweł Drzewiecki i Joanna Wodecka. 

Egzamin był nie lada wyzwaniem dla słuchaczy kursu, gdyż sobota była niezwykle intensywnym dniem. Do obiadu pasmo wykładów o nadkompensacji, nerkach, wątrobie, gimnastyce rozluźniającej, pilatesie, odnowie biologicznej. Po posiłku na hali Sławek Wasiak przeprowadził rozgrzewkę, która dla niektórych była końcem treningu… Przekonaliśmy się, że rozgrzewka może być integrująca, zabawna i zarazem bardzo wyczerpująca. Przed kolacją wszyscy, no może poza łysolami, założyli czepki i pomaszerowali na basen, gdzie Gabrysia komenderowała Aqua Muscle Fit System. Uczestnikom niezwykła podobała się ta nowa forma MFS.

W niedzielę odbyły się II Zawody Muscle Fit System. Zaprojektował je Paweł Drzewiecki i musze powiedzieć, że startujący dostali nieźle w kość. Na szczęście zaprzyjaźniona firma Paco z Lublina zapewniła carbo i szejkery na ten wyczerpujący wysiłek. Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach: kobiecej i męskiej. Zwycięzcami zostali Karolina Wędrak i Tomek Kołodziejewski. Dla uczestników rywalizacji przygotowane były nagrody od Sponsorów: Stowarzyszenia Sylwetka, firmy Paco Lublin, Piotra Wasiaka, Sklepu Sylwetka z Torunia, Łukasza Rambalskiego, Pawła Drzewiecki. Ogromne podziękowania dla całego szacownego grona.

W czasie „wieczornych rozmów” zawiązała się mocna grupa zawodników, która już od czerwca będzie szlifować swoją formę przed zawodami w roku 2014. Opiekę treningową nad śmiałkami objął Trener Leszek Michalski. Niektórzy już nawet w sobotę powstrzymywali się od spożywania „grzesznych posiłków” mając na uwadze swoje postanowienie startowe (gratulacje silnej woli dla Marka Rybickiego – Szyny).

Każde szkolenie ma swój „przebój”. Przebojem tego był Adi – Adrian Koźmiński, który rozłożył całą salę słuchaczy na łopatki, gdy pod dyktando Gabrysi wykonywał ćwiczenia pilastes.

Pozdrawiam cały pierwszy rocznik Body Logistic System, w szeregach którego znaleźli się słuchacze z różnych miast:  grupę brodnicką: Wasiaków, Aśkę, Adiego, Tomka; grupę Lublin – Chełm - Zamość: Szczepana, Szynę, Kubę, Łukasza, Karola, Beatę, Mariusza, Wojtka; grupę toruńską: Michałów, Emilkę, Roberta, pana Janusza;  grupę bydgoską: Drzewo i Tomka; Krystiana z Wrocławia, Margarettę i Dawida z Łodzi; Marcina z Skierniewic, Krystiana z Sandomierza, Gabriela z Koluszek, Arka z Nakła, Karolę, Mariusza i Martę z pobliskiego Tomaszowa, Tomka z Brzegu, Piotra i Stasia z Świdnika, Tymoteusza z Pyskowic, Magdalenę z Będzina, Artura z Szczecina, Damiana z Choszczna, Grześka z Żerkowa, Pawła z Pruszkowa, Bartosza z Jakubowic, Ankę z Poniatowa, Adama z Warszawy, Dominika z Rędzin, Radka z Kowalewa i Igora z Spały

Jak widać Sylwetka zrzesza ludzi z całej Polski – jesteśmy z Was dumni!

Komentarze   

+2 # janusz1960 2013-05-30 10:47
Cały kurs BLS to niezapomniane wykłady, dyskusje, ćwiczenia praktyczne i Zawody sprawnościowe. Fotki z V BLS, które robiłem dostepne są na mojej stronie www.wifotan.com Życzę miłego ogladanie i jeszcze milszych wspomnień

Pozdrawiam
Janusz Danielczyk

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy.

Copyright © 2019 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.