Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /sylwetka/plugins/content/youtubeplugin/youtubeplugin.php on line 49

DSC 9215W dniach 27 – 28 kwietnia 2013 na terenie Centralnego Ośrodka Sportu  w Spale odbyło się drugie, z cyklu trzech, szkolenie z zakresu „Żywienie i Suplementacja”. Tym razem nabraliśmy niezłego rozpędu kulinarnego i raczej nikt nie chodził głodny. Uczestnicy szkolenia co chwile byli częstowani dietetycznymi daniami: lasagną i mocno odtłuszczonym żurem w wykonaniu dr Radosława Kożuszka, białkowymi naleśnikami z mięsnym i słodkim twarogowym farszem autorstwa Katarzyny Matelli i pysznymi ciasteczkami Gabrysi Płazy.

Pyszne sesje delektowania się dietetycznymi daniami były oczywiście tylko przerywnikiem dla sesji wykładów, na których wnikliwie analizowaliśmy: indeksy żywieniowe, zasady programowania posiłków, wartości odżywcze produktów wegetariańskich, czynniki regulujące glikemię, właściwości substancji słodzących, różnych przypraw i ziół.

 

mDn3nKym_3U">mDn3nKym_3U" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

Uczestnicy szkolenia nie tylko jedli i słuchali mądrych wykładów ale także ćwiczyli. Tym razem w niepowtarzalnej aurze deszczowej Gabrysia motywowała wszystkich do skakania w rytm muzyki.

Dla wszystkich uczestników szkolenia przygotowane zostały limitowane bluzy z kapturem marki Sylwetka. Cała grupa szkoleniowa ubrana w te właśnie bluzy DSC 9203wyglądała naprawdę imponująco.

Dziękuję wszystkich uczestnikom za niezawodną obecność, za trwanie  na sesjach wykładowych do późnych godzin wieczornych ( w sobotę skończyliśmy po 22….). Pozdrawiam zawsze chętnych na smakowanie kulinarnych eksperymentów Adama Myśliwczyka, Marka Rybickiego i Łukasza Kmuka, służącego zawsze dobrą radą treningową Gabriela Koperkiewicza, koleżanki ze Szczecina, które przemierzyły setki kilometrów żeby być z nami: Katarzynę Walkowiak i Annę Kotarską, Marcina Sadowskiego, który zajechał pod spalski COS na motorze, grupę bydgoską pod egidą Pawła Drzewieckiego, Radka Wojciechowskiego, Przemka Nowaka, energiczną Joannę Wodecką oraz wszystkich których nie wymieniłam, ale nie sposób tego zrobić bo było nas 40!

Liczymy na wasze opinie, aby jeszcze lepiej przygotować kolejne szkolenia. Już 1 – 2 czerwca kolejne szkolenie zamykające pierwszą edycję   „Żywienie i Suplementacja”. Ponownie będzie potężna dawka wiedzy, gotowania i jak zawsze dobrego humoru. Tym razem przygotowujemy dla was do kompletu spodnie dresowe.

Od września zaczynamy kolejny cykl – czekamy na wasze opinie, które pozwolą jeszcze lepiej sprostać waszym oczekiwaniom.

 

DSC 9236

DSC 9399DSC 9435

DSC 9506

Katarzyna Matella

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy.

Copyright © 2019 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.