Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /sylwetka/plugins/content/youtubeplugin/youtubeplugin.php on line 49

DSC 5764

Za nami już 10 szkolenie, jakie organizowaliśmy w COS Spała, gdzie zawsze jesteśmy przyjmowani niemal po królewsku. Trzeci BLS poświecony był zagadnieniom komponowania treningów w różnych dyscyplinach sportu. Z tego względu doświadczaliśmy bardzo skrajnych wysiłków. Po kolei próbowaliśmy Muscle Fit Systemu dla piłkarzy, dyskoboli, skoczków.. Gabrysia próbowała rozciągać nasze przykurczone mięśnie, Margaretta dała porządny wycisk programując trening z ciekawą choreografią. I właśnie po tej sesji wiele osób doświadczyło na własnej skórze, co oznacza, omawiane na wykładach, wyczerpanie szlaków energetycznych… jgCL1O5a9lo">jgCL1O5a9lo" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

DSC 5548Jak zawsze trudno było sprostać tak napiętemu planowi zajęć. Na wykładach musieliśmy przebrnąć przez zagadnienia energetyki wysiłkowej, zasad układania treningów w różnych sportach, doboru odpowiedniej suplementacji. Dr Radek Kożuszek naświetlał niebezpieczeństwa nielimitowanego dawkowania treningu, uwrażliwiał na symptomy przetrenowania. Debiut w roli wykładowcy na tym szkoleniu miał Paweł Drzewiecki. Paweł zdradzał nam tajniki biomechaniki, będącej ważnym elementem warsztatu pracy trenera. Na zakończenie swojej prelekcji otrzymał gromkie brawa, które na pewno wynagrodziły stres, jakie doświadczył w czasie wystąpienia.

DSC 5570Po sobotniej sesji wykładowej uhonorowaliśmy słuchaczy mających zaliczonych 10 szkoleń Stowarzyszenia Sylwetki. Nagrody otrzymali: Krystian Balowski, Radosław Robiński, Wojtek Pieczaba, Paweł Drzewiecki. Po godzinie 22 znaleźliśmy czas na integrację. Okazało się, że głód wiedzy słuchaczy szkoleń jest ogromny, gdyż tematy zawodowe, mimo luźnej atmosfery, przewijały się cały czas. Apeluję! Więcej śmiałości – proszę pytajcie o sprawy, które Was nurtują w czasie zajęć!

W niedzielny poranek nieliczna grupa twardzieli, która nie brała udziału w Obradach Sylwetki, stawiła się na bieżni usłanej śniegiem i zmierzyła się z zimowym Muscle Fit Systemem. Ćwiczenia w parach były okazją to porządnej śmiechoterapiiJ.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezawodną obecność, wspaniały klimat - ponownie nie zawiedliście!

Przed nami napięty okres szkoleniowy. Już na początku lutego (9-10.02) pierwsze z cyklu trzech - szkolenie dla specjalistów ds. żywienia i suplementacji. Na początku marca czeka nas IV BLS. W najbliższym czasie potwierdzimy termin 9 – 10.03.2013.

  DSC 5648

DSC 5682

DSC 5696

DSC 5708

DSC 5728

DSC 5740

DSC 5746

 

Komentarze   

+6 # janusz1960 2013-01-14 13:27
Niezwykle rzadko się zdarza na kursach, szkoleniach czy studiach, aby profesjonalne szkolenie było jednocześnie szkoleniem na najwyszym poziomie, a także zabawą, inspiracją, przyjacielską rozmową oraz pasjonującą ucztą intelektualną z danej tematyki. Jeszcze rzadziej to wszystko jest połącząne z przyjacielską grupą wykładowców i uczestnisków. Kurs trenera osobistego w Spale w przedziwny sposób łączy te wszystkie pozytywne elementy w jedną wzajemnie uzupełniającą sie całość. Gratulacje dla organizatorów, wykładowców i uczestników.

Janusz Danielczyk
+4 # Benfatto 2013-01-14 19:04
Podpisuję się w całości pod wypowiedzą Pana Janusza :lol: Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam :-)
+1 # MLODY 2013-01-15 18:01
Panie Januszu moge prosić reszte zdjec z Naszych porównań ;) wojtekpieczaba@2p.pl
+1 # janusz1960 2013-01-15 21:18
Czy fotki doszły? Mój komputer wymaga serwisu. A póki co to pokazuje, że fotek nie wysłałem. A jak jest w rzeczywistości, to czekam na odpowiedź od Ciebie. Pozdrawiam. Janusz Danielczyk

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy.

Copyright © 2019 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.