Sylwetki zawodników

image002
Dawno, dawno temu… No dobra. Trochę przesadziłem 

Zawsze byłem osobą, która lubiła się uczyć nowych rzeczy. Testowałem na sobie diety, systemy treningowe, suplementy itd. Kilka lat temu zainteresował mnie pewien system odżywiania – śniadania białkowo-tłuszczowe, a kolacje węglowodanowo-tłuszczowe. Biorąc pod uwagę to czego uczono mnie przez lata… po prostu nie mogłem uwierzyć, że mam jeść węglowodany na kolację i  dobrze wyglądać. Bałem się również, że bez węglowodanów w śniadaniu nie będę miał energii. Nie miałem odwagi spróbować. Wiedziałem jednak, że są ludzie (Stowarzyszenie Sylwetka), którzy z powodzeniem stosują ten system żywienia nawet wśród zawodników sportów sylwetkowych.

Zdziebko-szary1NIE ŻYJE JANUSZ  ŹDZIEBŁOWSKI – ZAWODNIK, PRZYJACIEL TORUŃSKIEGO KLUBU EFEKT

 Z przykrością zawiadamiamy, bazując na nieoficjalnych informacjach, że zmarł Janusz Ździebłowski – zawodnik, nasz klubowy przyjaciel, który od kilku lat mieszkał poza granicami Polski. Janusz był prawdziwym talentem, urodzonym genetykiem kulturystycznym,  planował jeszcze powrót na scenę kulturystyczną. Niestety nie zobaczymy już Janusza na zawodach.  Jednak pozostanie w naszej pamięci jako wielki kolega i zawodnik.

Wszyscy członkowie klubu Efekt, portalu Sylwetka składają kondolencje Rodzinie i bliskim.

Cześć jego pamięci…

_DSC4624a

Urodziłem się 24 października 1978 roku w Chełmnie w dzisiejszym województwie kujawsko-pomorskim. Większość życia spędziłem jednak w miejscowości sąsiedniej -  w Świeciu, gdzie mieszkam. Tu chodziłem do szkoły podstawowej i średniej. Sportem interesowałem się od zawsze. W okresie młodzieńczym uprawiałem sztuki walki, głównie Kyokushin i Shotokan. W tym samym czasie w celu podniesienia sprawności, wydolności organizmu i kształtowania sylwetki zacząłem uprawiać trening siłowy.

_DSC5087a_

 

Urodziłem się i wychowywałem w niewielkim 10tyś. miasteczku Prabuty w województwie pomorskim. Moja przygoda ze sportem zaczęła się już w szkole podstawowej. Grałem wtedy w piłkę nożną, następnie zainteresowałem się skokiem w dal, w którym zdobyłem złoty medal na mistrzostwach województwa i brązowy medal na strefowych mistrzostwach Polski.

Potem mój obszar zainteresowania objął pchnięcie kulą, ale moja masa mięśniowa była zbyt mała żeby powalczyć w tej dyscyplinie sportu. Z tego powodu trafiłem na siłownię do znanych strongmanów Jarka i Jacka Dymków. Oni zaszczepili we mnie miłość do podnoszenia ciężarów i budowania ładnej sylwetki.

_DSC4162aaa

Jan Olejko występuje na polskiej scenie kulturystycznej od kilku lat w kategorii seniorów i weteranów, reprezentując barwy klubu Olimp Zabrze.

Oto niektóre osiągnięcia tego zawodnika:

Copyright © 2019 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.