Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

BODY LOGISTIC SYSTEM IV

CYKL  SZKOLEŃ  DLA INSTRUKTORÓW I TRENERÓW

PROGRAM SZKOLENIA „BODY LOGISTIC SYSTEM” ZAJĘĆ SPECJALISTYCZNYCH DLA INSTRUKTORÓW I TRENERÓW W KULTURYSTYCE I FITNESS, STANOWI  WŁASNOŚĆ POLSKIEGO STOWARZYSZENIA INSTRUKTORÓW I TRENERÓW W KULTURYSTYCE i FITNESS.
KORZYSTANIE Z PROGRAMU JEST MOŻLIWE WYŁĄCZNIE ZA ZGODĄ  AUTORA  PROGRAMU.
AUTOR PROGRAMU: LESZEK MICHALSKI  (PSIITWK,FIMFS – TORUŃ, 2012R.)

 

I.    ZAGADNIENIA TEMATYCZNE


CYKL SZKOLEŃ BODY LOGISTIC SYSTEM BĘDZIE ZAWIERAŁ NASTĘPUJĄCE ZAGADNIENIA  TEMATYCZNE:
•    TRENING FUNKCJONALNY
•    PRACA Z KLIENTEM W KLUBIE, W DOMU I NA BOISKU
•    TRENING SIŁOWY W NA POTRZEBY  INNYCH DYSCYPLIN SPORTU  
•    PREZENTOWANIE SYLWETKI, UMIĘŚNIENIA, PRZYGOTOWANIE DO           
             ZAWODÓW
•    PRZYPADKI SZCZEGÓLNE, PRACA Z OSOBAMI KALEKIMI,
             REHABILITACJA, REKONWALESCENCJA, ODNOWA BIOLOGICZNA

 

II.    UCZESTNICTWO


W SZKOLENIU MOGĄ  UCZESTNICZYĆ OSOBY PEŁNOLETNIE.
OSOBY KTÓRE CHCĄ UBIEGAĆ SIĘ O LEGITYMACJĘ, MUSZĄ MIEĆ UDOKUMENTOWANY PRZYNAJMNIEJ 2  LETNI STAŻ TRENINGOWY, LUB TYTUŁ INSTRUKTORA LUB TRENERA.
POLSKIE STOWARZYSZENIE INSTRUKTORÓW I TRENERÓW „SYLWETKA”, NADA KAŻDEMU UZNANEMU UCZESTNIKOWI SZKOLEŃ DOKSZTAŁCAJĄCYCH  LEGITYMACJĘ  Z TYTUŁEM ZAWODOWYM „PERSONAL TRAINER BODY FITNESS” W WERSJI ANGIELSKOJĘZYCZNEJ, ORAZ LEGITYMACJĘ STOWARZYSZENIA „SYLWETKA” W JĘZYKU POLSKIM, PO ZDANIU EGZAMINU W FORMIE TESTU.
WSZYSCY UCZESTNICY KAŻDEGO Z SEMINARIUM, OTRZYMAJĄ CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UCZESTNICTWO W SEMINARIUM TEMATYCZNYM.

 

III.    ORGANIZACJA I METODY PRACY

 

REALIZACJA ZAJĘĆ ODBYWA SIĘ W SYSTEMIE WEEKENDOWYM, CO DRUGI MIESIĄC W CENTRALNYM OŚRODKU PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH „WAŁCZ”
METODY STOSOWANE W SZKOLENIU: WYKŁAD, ĆWICZENIA, PRACA WARSZTATOWA, METODA PROBLEMOWA, PROJEKCJE FILMÓW EDUKACYJNYCH, PRACA Z MATERIAŁAMI ŹRÓDŁOWYMI, ANALIZA PIŚMIENNICTWA NA TEMAT TEORII I PRAKTYKI TRENINGU I FIZJOLOGII WYSIŁKU FIZYCZNEGO.

 

IV.    ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE

 

PROGRAM POSZCZEGÓLNYCH ZJAZDÓW ZOSTAŁ TAK ZAPLANOWANY, BY INSTRUKTORZY I TRENERZY W KLUBACH MOGLI HOLISTYCZNIE ZAJMOWAĆ SIĘ SWOIMI KLIENTAMI.

PIERWSZY ZJAZD BĘDZIE POŚWIĘCONY TRENINGOWI FUNKCJONALNEMU I WSZYSTKIMI JEGO ASPEKTAMI. TRENING SIŁY FUNKCJONALNEJ ZINTEGROWANY PRZY MUZYCE, TRENING KORYGUJĄCY ANOMALIA UMIĘŚNIENIA W WIEKU DOROSŁYM, TRENING POMAGAJĄCY PRZEZWYCIĘŻYĆ TRUDY ŻYCIA ZAWODOWEGO, TRENING KORYGUJĄCY W SIŁOWNI I POZA NIĄ, ORAZ PORADY ŻYWIENIOWE I SUPLEMENTACYJNE
DRUGI ZJAZD BĘDZIE POŚWIĘCONY PRACY Z KLIENTEM
KLIENTAMI NASZYMI DZIŚ SĄ LUDZIE NIE TYLKO MŁODZI I ZDROWI, LECZ TAKŻE LUDZIE SCHOROWANI, STARSI, INWALIDZI I Z CHOROBAMI CYWILIZACYJNYMI XXI WIEKU.
BĘDZIEMY NAUCZAĆ NASZYCH SŁUCHACZY ROZPOZNAWAĆ SYLWETKI PODOPIECZNYCH, RADZIĆ JAK PSYCHOLOGICZNIE NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ, JAK RADZIĆ SOBIE Z PODOPIECZNYM OTYŁYM, A JAK ZE SZCZUPŁYM. WSZYSTKO TO BĘDZIE W FORMIE WYKŁADÓW MULTIMEDIALNYCH, ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH I WSPÓLNEJ DYSKUSJI.
TRZECI ZJAZD BĘDZIE POŚWIĘCONY TRENINGOM SIŁOWYM NA POTRZEBY INNYCH DYSCYPLIN SPORTU.
TUTAJ WAŻNA BĘDZIE ŚWIADOMOŚĆ ODPOWIEDNIEGO ŻYWIENIA I DOBORU ĆWICZEŃ POPRAWIAJĄCYCH CECHY MOTORYCZNE W RÓŻNYCH DYSCYPLINACH SPORTU.
CZWARTY ZJAZD BĘDZIE UCZYŁ JAK POSTĘPOWAĆ W SPORTACH SYLWETKOWYCH.
OCENA BUDOWY ANATOMICZNEJ PODOPIECZNEGO, OKREŚLENIE KONKURENCJI W SPORTACH SYLWETKOWYCH, ŻYWIENIE, SUPLEMENTACJA, NAUKA PREZENTOWANIA SYLWETKI, CHOREOGRAFIA W PROGRAMACH DOWOLNYCH – TO ZAJMIE CAŁE NASZE SPOTKANIE, NO I OCZYWIŚCIE TRENING.
PIĄTY ZJAZD BĘDZIE POŚWIĘCONY SZCZEGÓLNYM PRZYPADKOM OSOBNICZYM,       ODNOWIEBIOLOGICZNEJ, ODNOWIE PSYCHOFIZYCZNEJ I BIOLOGICZNEJ. POSTĘPOWANIE TRENINGOWE I ŻYWIENIOWE W RÓŻNYCH SCHORZENIACH, POSTĘPOWANIE TRENINGOWE W CHOROBACH XXI WIEKU, TRENINGI SIŁOWE W  PRZYPADKACH SZCZEGÓLNYCH, ODNOWA PSYCHOFIZYCZNA I BIOLOGICZNA , WYKŁAD Z ZAGADNIEŃ FARMACJI I  SUPLEMENTACJA DOSTOSOWANA DO CHORÓB XXI WIEKU – TYM SIĘ ZAJMIEMY.
WSZYSCY UCZESTNICY SZKOLENIA MAJĄ POŚWIĘCIĆ 80 GODZIN NA SAMOKSZTAŁCENIE.

 

KADRA WYKŁADOWA:
 
- LESZEK MICHALSKI – PREZES STOWARZYSZENIA SYLWETKA, TRENER KADRY NARODOWEJ W KULTURYSTYCE, SĘDZIA KLASY MIĘDZYNARODOWEJ, AUTOR KSIĄŻEK: „METODY TRENINGOWE”, „KULTURYSTYKA”, „MUSCLE IQ- TRENUJ Z ROZUMEM”, AUTOR WIELU PUBLIKACJI Z DZIEDZINY TRENINGU
 
- MGR MAŁGORZATA KRAWCZYK – ZAWODNICZKA W FITNESS, MEDALISTKA MP W FITNESS; WYKŁADOWCA AKADEMICKI, SPECJALISTKA W ZAKRESIE TRENINGU FUNKCJONALNEGO, STRETCHINGU I RÓŻNYCH FORM AEROBIKU TRENER W KULTURYSTYCE

- MGR TOMASZ LENART – WYKŁADOWCA SYLWETKI, ZAWODNIK W KULTURYSTYCE; TRENER W KULTURYSTYCE, TRENER ŻYWIENIA I SUPLEMENTACJI
 
- MGR WOJCIECH PIECZABA – ABSOLWENT PIERWSZYCH CYKLI SZKOLENIOWYCH MUSCLE IQ I BODY LOGISTIC SYSTEM, SPECJALISTA WSPOMAGANIA MEDYKAMENTAMI, TRENER ŻYWIENIA I SUPLEMENTACJI, MISTRZ POLSKI W KULTURYSTYCE, MEDALISTA MISTRZOSTW EUROPY W KULTURYSTYCE, TRENER W KULTURYSTYCE, SĘDZIA PZKFITS (IFBB)
 
- KRZYSZTOF SKRYPLONEK – ABSOLWENT CYKLU SZKOLEŃ  BODY LOGISTIC SYSTEM, MUSCLE IQ, TRENER ŻYWIENIA I SUPLEMENTACJI, SPECJALISTA ŻYWIENIA KETOGENICZNEGO, SPECJALISTA WSPOMAGANIA MEDYKAMENTAMI, MEDALISTA MISTRZOSTW EUROPY W KULTURYSTYCE , TRENER W KULTURYSTYCE

- MGR MAŁGORZATA PIETRZAK-LENART – WYKŁADOWCA NA KURSACH INSTRUKTORSKICH W FITNESS, MEDALISTAKA MP W  FITNESS SYLWETKOWYM, ABSOLWENTKA SZKOLEŃ: BODY LOGISTIC SYSTEM, MUSCLE IQ, ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA, TRENER W KULTURYSTYCE

- KS. MGR ARTUR KAPROŃ – WYKŁADOWCA NA KURSACH INSTRUKTORSKICH SYLWETKI, SPECJALISTA FIZJOLOGII I PSYCHOLOGII SPORTU, ABSOLWENT SZKOLEŃ: BODY LOGISTIC SYSTEM, MUSCLE IQ, ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA, TRENER W KULTURYSTYCE

- MAGDALENA BURNICKA-ZIELIŃSKA – WYKŁADOWCA NA KURSACH INSTRUKTORSKICH SYLWETKI, SPECJALISTA ŻYWIENIA I SUPLEMENTACJI, ABSOLWENT SZKOLEŃ: BODY LOGISTIC SYSTEM, MUSCLE IQ, ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA, TRENER W KULTURYSTYCE

- MGR JULITA PIECZABA – WYKŁADOWCA NA KURSACH INSTRUKTORSKICH SYLWETKI, SPECJALISTA ŻYWIENIA I SUPLEMENTACJI, ABSOLWENT SZKOLEŃ: BODY LOGISTIC SYSTEM, MUSCLE IQ, ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA, SĘDZINA PZKFITS (IFBB)

 

V.    PRZEWIDYWANY HARMONOGRAM I KOSZTORYS:

 

I ZJAZD -  15-17 WRZEŚNIA 2017, COS WAŁCZ
WARUNKIEM UCZESTNICTWA W PIERWSZYM SZKOLENIU JEST ZAPISANIE SIĘ W KOMENTARZACH I  PRZELANIE KWOTY 150 ZŁ (RESZTA PŁATNOŚCI NA MIEJSCU) Z DOPISKIEM „BLS M-1” DO DNIA 1 WRZEŚNIA NA KONTO: 21 1030 0019 0109 8518 0186 6415 (WŁAŚCICIEL KONTA: LESZEK MICHALSKI)

TELEFON KONTAKTOWY : LESZEK MICHALSKI - 790745518
ADRES EMAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OSOBY WYBIERAJĄCE OPCJĘ BEZ NOCLEGU PROSZONE SĄ O DODANIE DOPISKU „BEZ NOCLEGU”

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - O UCZESTNICTWIE DECYDUJĄ ZAPISY I DOKONYWANE WPŁATY ZALICZKI

- SZKOLENIA TRWAĆ BĘDĄ OD WRZEŚNIA 2017 DO CZERWCA 2018
- KAŻDE SZKOLENIE ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE SYSTEMIE WEEKENDOWYM (SOBOTA, NIEDZIELA)
- KOSZT POJEDYNCZEGO SZKOLENIA: 350 ZŁ SZKOLENIE+ KOSZTY POBYTU (150 ZŁ Z PEŁNYM     
   WYŻYWIENIEM)
- PROMOCJA DLA WYTRWAŁYCH :
DLA OSÓB OBECNYCH NA KAŻDYM SZKOLENIU UDZIELAMY RABATU,  NA OSTATNIE SZKOLENIE (RABAT OBEJMUJE KOSZTY SZKOLENIA, KOSZTY NOCLEGU NIE PODLEGAJĄ RABATOWANIU!) – PO PRZEBYTYCH 4 SZKOLENIACH ZA OSTATNIE PŁACISZ TYLKO 250 ZŁ!

 

VI.    UCZESTNICTWO

 

- CHĘTNI MOGĄ UCZESTNICZYĆ W DOWOLNEJ ILOŚCI SZKOLEŃ SPOŚRÓD 5 WYMIENIONYCH. PO KAŻDYM SZKOLENIU UCZESTNICY OTRZYMUJĄ CERTYFIKAT.
- WSZYSCY KTÓRZY UKOŃCZĄ SZKOLENIE I ZDADZĄ EGZAMIN Z WYNIKIEM POZYTYWNYM, OTRZYMAJĄ TYTUŁ " TRENER OSOBISTY" (JEŻELI POSIADAJĄ TYTUŁ INSTRUKTORA) LUB „INSTRUKTOR OSOBISTY”

- WARUNKIEM UZYSKANIA ŚWIADECTWA JEST UZYSKANIE POZYTYWNEGO WYNIKU TESTU KWALIFIKACYJNEGO, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ NA OSTATNIM SZKOLENIU

 

image003

 


SZCZEGÓŁOWY PROGRAM I ZJAZDU
BODY LOGISTIC SYSTEM ROCZNIK IV
15 – 17. 09.2017r. WAŁCZ

 

PIĄTEK 15.09.2017r. – KONSULTACJE TRENINGOWO- ŻYWIENIOWE.

 

KOSZT KONSULTACJI – 200 ZŁ + 150 NOCLEG

11.00 – 20.00 – HARMONOGRAM USTALONY BĘDZIE WE WRZEŚNIU.  

 

SOBOTA 16.09.2017

 

10.00 – 10.30 – SPRAWY ORGANIZACYJNE
10.30 – 11.30 – UKŁAD MIĘŚNIOWY CZŁOWIEKA – ZARYS OGÓLNY
11.45 – 12.45 – MIĘŚNIE GŁĘBOKIE – BUDOWA, ANALIZA FUNKCJONALNOŚCI.
13.00 – 13.45 – PRZERWA  OBIADOWA
13.45 – 14.45 – STAWY, WIĘZADŁA, ŚCIĘGNA- WSPIERANIE TRENINGOWE I SUPLEMENTACYJNE.
15.00 – 16.15 – TRENING
    TRENING ANGAŻUJĄCY MM. LOKALNE (TRENING WYKORZYSTUJACY CIĘŻAR WŁASNEGO CIAŁA).
16.30– 17.30 – TRENING FUNKCJONALNY- ZASADY I ZNACZENIE .

 

NIEDZIELA 17.09.2017r.

 

9.00 – 10.00 –  WADY POSTAWY U CZŁOWIEKA.
10.45 – 11.45 – TRENING KORYGUJĄCY ANOMALIA MIĘŚNIOWE W WIEKU DOROSŁYM.
12.00 – 13.00 – MUSCLE FIT SYSTEM NA POTRZEBY TRENINGU FUNKCJONALNEGO.
            TRENING.  
13.00 – 13.45–  PRZERWA OBIADOWA
14.00 – 14.45 – TRENING FUNKCJONALNY I KORYGUJACY W SIŁOWNI I POZA NIĄ .
14.45 – 15.00 – ZAKOŃCZENIE I WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW.

 

KONTAKT


Wszelkich informacji o szkoleniu udzielają:
Leszek Michalski     790 745 518
Małgorzata Krawczyk 668 178 351
Paweł Drzewiecki     883 683 083

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UCZESTNICY:
1. DĄBROWSKI KRZYSZTOF - 350

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy.

Copyright © 2017 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.