Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 


W dniu 10 maja 2016 r wykładowcy Stowarzyszenia Sylwetka na zaproszenie dyrektora klubu fitness „Fit Perfect” w Olsztynie przeprowadzili inspekcję nowo powstałego klubu w związku z przydatnością do przeprowadzania Szkoleń „TRENER SYLWETKI”
Gospodarzami spotkania byli: pan dyrektor Dawid Polakowski oraz menager pani Justyna Gulmantowicz.

image001image002Sylwetkę reprezentowali: prezes Stowarzyszenia Leszek Michalski, wykładowcy Małgorzata Krawczyk i Paweł Drzewiecki.
Umówiliśmy się na godzinę 10.00 i prawie udało się. Małgosia wraz z całą rodzinką miała malutki poślizg. W związku z tym, pan dyrektor zaprosił nas na kawę, gdzie wraz z panią menager i panem Jakubem, grafikiem firmy „Fit Perfect” omawialiśmy zaprojektowanie pięknego nowego plakatu reklamującego szkolenie Trenerów Sylwetki.

 

image003image004

O samym szkoleniu może napiszemy w innym artykule, tym razem skupmy się na INSPEKCJI.
Gdy już byliśmy w komplecie pan dyrektor Dawid Polakowski zaczął oprowadzać nas po klubie.
Pierwsze kroki, ku uciesze wykładowcy z programu fitness, Małgosi Krawczyk, skierowaliśmy na sale fitness.

image005image006image007image008image009image010

Bardzo przemyślane i dopracowane w najmniejszych szczegółach pomieszczenia spowodowały uśmiech na twarzach Sylweciarzy. W takich warunkach, przeprowadzanie szkolenia jest czystą przyjemnością. Na Sali fitness jest dokładnie wszystko, a nawet więcej do wyszkolenia trenerów, a różnorodność sprzętu obiecuję różnorodność form zajęć fitness.
Potem pan dyrektor oprowadził nas po SPA fitness klubu. I znowu niedowierzanie.
Cztery różne sauny, pokój do masażu, pokój z pionową kabiną solarium…..znowu wszystko urządzone z gustem, i perfekcyjnie zaplanowane. Obejrzeliśmy również salkę do relaksacji, salkę z rowerami spinningowymi, zaplecze dla pracowników oraz pomieszczenia sanitarne dla klientów „Fit Perfect”.


image011image012

image013image014

image015image016

Z wielkim napięciem oczekiwaliśmy oprowadzenia po salach do ćwiczeń siłowych.
Z niepokojem patrzeliśmy na siebie, bo czyżby były to najgorsze miejsca w „Fit Perfect”?
Nic bardziej mylnego!!!
Siłownia to perełeczka Dawida Polakowskiego, w wielu siłowniach bywałem, w kraju i za granicą, ale takiego przepychu jeszcze nie widziałem.
Zacznę od strefy urządzeń aerobowych.

image017image018

Wszelkiego rodzaju urządzenia, rowery, bieżnie, stepery, schody, rowery aerobowe dla ramion….zliczyć trudno. Wszystko na poziomie XXII wieku. Każda z maszyn aerobowych warta tyle co dobrej klasy samochód, wszystkie z monitorami, aplikacjami, każdy uczestnik zajęć może tworzyć swoją własną bazę danych, połączone internetowo urządzenia tworzą historię klienta, po prostu CUDO !!!

 

Przejdźmy teraz do samej siłowni.
W pierwszym pomieszczeniu same maszyny po prostu z kosmosu! Najnowsza linia firmy TECHNOGYM, wiele maszyn czy też urządzeń już w życiu widziałem. Takich jeszcze nie. Wielofunkcyjne urządzenia na wszystko i dla wszystkich, bez barier i ograniczeń. Po prostu marzenie dla ludzi trenujących z rozumem. Zastanawialiśmy się czy podołamy przeprowadzić kurs dla trenerów kulturystyki tylko na takim sprzęcie. Jedyne ograniczenie wariacji treningowych to nasza wyobraźnia. Już widzę nowoczesne ćwiczenia, które tam zaprezentujemy.

image019image020

image021image022

 

 

Po czym pan dyrektor zaprowadził nas do innej Sali ćwiczeń siłowych, i znowu zdębieliśmy!!!
Dużo wolnego sprzętu, pięknie wykonanego, świetnie uzupełniającego maszyny, no po prostu CUDO!

image023image024

Reasumując INSPEKCJA wypadła perfekt, tak jak nazwa klubu.
Nie ma się czego przyczepić, wszystko jest w najlepszej klasie klubów fitness.
Mamy nadzieję na stałą i wieloletnią współpracę z klubem „Fit Perfect” oraz z panem Dyrektorem i panią Menadżer. Wizytę w bardzo gościnnym Olsztynie zakończyliśmy pysznym obiadem w rodzinnej atmosferze nad brzegiem jeziora.


image025 image026

image027
 

My dołożymy wszelkich starań, by przeprowadzić szkolenia z kulturystyki i fitness na najwyższym poziomie, dorównując miejscu, w którym się ono odbędzie w dniach 17-18.09.2016.

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy.

Copyright © 2019 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.