Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /sylwetka/plugins/content/youtubeplugin/youtubeplugin.php on line 49

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

image001SZKOLENIOWCY STOWARZYSZENIA „SYLWETKA” NA KURSIE TRENERÓW PERSONALNYCH W KLUBIE ENDORFINA OLSZTYN


69pVWaRl2uA">69pVWaRl2uA" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

Już po raz drugi sztab szkoleniowy  Sylwetki we współpracy z eduPROFIT kształcił przyszłych trenerów personalnych w klubie Endorfina w Olsztynie. Projekt szkoleniowy „Szansa na zdrowie – trener personalny fitness osób starszych”  dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej i cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób szeroko związanych z fitness. Jako, że nasze społeczeństwo starzeje się, aktywizacja fizyczna osób po 50 roku życia to ogromna szansa na pracę dla trenerów i instruktorów. Uczestnicy szkolenia zgłębiali tajniki treningu, właściwego postępowania okołotreningowego, posmakowali co to prawdziwy Muscle Fit System. Czeka ich ogromna porcja wiedzy z zakresu żywienia i suplementacji.

 

Bardzo cieszymy się, że zaufano naszej wiedzy i umiejętnościom. Zajęcia dotychczas prowadzili Leszek Michalski, Małgorzata Płaza i Katarzyna Matella. Już w listopadzie kolejne bloki tematyczne prowadzić będą Paweł Drzewiecki, Joanna Wodecka.

Dziękujemy za niezwykle miłe przyjęcie firmie eduPROFIT i całej obsłudze klubu Endorfina, który zapewnia  komfortowe warunki szkolenia. Na bieżąco będziemy zdawać relacje z przebiegu szkolenia.

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy.

Copyright © 2019 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.