Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /sylwetka/plugins/content/youtubeplugin/youtubeplugin.php on line 49

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Konsultacje w Efekcie; 03.08.2013

Trzeciego sierpnia, w sobotę odbyły się kolejne konsultacje treningowo – żywieniowe w Klubie EFEKT w Toruniu. W ciągu ostatniego roku na szkoleniach Sylwetki, a był on szczególnie gorący, bo odbył się roczny cykl Body Logistic System, złożone z trzech modułów szkolenie z Żywienia i Suplementacji, Muscle Fit Systemu, narodziła się kolejna grupa, która ma zamiar spróbować swoich sił na scenie kulturystyki i fitness. Ku mojej uciesze w szeregach debiutantów w tym roku pojawiło się sporo kobiet. Ani na milimetr w treningu nie odpuszczała Joanna Wodecka– w tym niepozornym, trochę ponad 40kg, ciałku drzemie wielka determinacja i zawzięcie. Aśka, zgodnie z planem, zwiększyła masę mięśniową, czego nie dało się nie zauważyć. Siódme poty w sobotnie przedpołudnie wylewała także Anna Zubko, której sylwetka zaczyna nabierać fajnego fitnessowego zarysu.

Z grupy męskiej na sobotni trening przyjechali: Radek Wojciechowski, Krzysztof Pieczek i Łukasz Kmuk. Radek nabrał sporo masy mięśniowej, a Łukasz, jak przystało na przyszłego klasyka, zaprezentował dobrej jakości umięśnienie. Oczywiście po niemal dwugodzinnym treningu pod nadzorem Leszka Michalskiego i Pawła Drzewieckiego przyszła pora na pozowanie i tutaj, jak zawsze na „początku drogi”, pan Leszek wychodził z siebie próbując wpoić chłopakom zasady prezentacji umięśnienia. Na szczęście na konsultacje przyjechał Krzysiek Wojtal, powracający na scenę kulturystyczną po kilku latach przerwy, który cierpliwie ustawiał naszych debiutantów i uczył ich póz obowiązkowych.

Swoją formę szlifują jeszcze: Marta Sowińska, Dorota Miziur, Marek Rybicki, Adam Myśliwczyk, których nie było na tych konsultacjach, ale dosłownie za kilka dni, bo już 14 sierpnia, będą prezentować swoje postępy na Obozie Hard Body Camp w COS Spała.

Oczywiście konsultacje miały niezwykle szczęśliwe zakończenie, szczególnie dla tych, którym początki restrykcyjnej diety dały się już we znaki. Po wylanych hektolitrach potu treningowego wypiliśmy kawę w zaprzyjaźnionym sklepie Sylwetka, a następnie zwartą grupą powędrowaliśmy na pyszne lody, którymi uraczył nas sam Trener.

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy.

Copyright © 2019 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.