Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

LEM 6415
Weryfikacje Loaded Cup 2016 Bochum

25.03.2016, prawdopodobnie większość "Sylweciarzy" maluje w tym czasie jaja, a sześcioosobowa ekipa "Sylweciarzy" zawitała do Bochum, aby zawojować Loaded Cup 2016.W składzie Leszek Michalski- trener- ojciec "Sylwetki", Paweł "Drzewko" Drzewiecki - trener (tym razem również jako król szosy), Krzysiek "Byku " Skryplonek - sylwetkowy Mistrz, Łukasz Kmuk - zawodnik klasy książęcej, Kamil Tanwic - "przewodnik całego zamieszania" oraz Asia W. - "Sylwetkowe słońce w płynie Emotikon wink ".

Piątek, piąteczek, piątunio...no i wszystkie sklepy zamknięte ;( wiec od rana wyruszyliśmy na poszukiwanie ryżu, ale jak nie MY to kto? I udało się kupić kilogram ryżu w Wietnamskiej knajpie, 28 zł (7 euro)to nic w porównaniu w bezcenną miną sprzedającego Pana, że ryż ma być surowy.

 

Po południu udaliśmy się na weryfikacje, piękna hala, super oświetlenie i rewelacyjna organizacja. Pomimo ok. 250 zgłoszonych zawodników weryfikacja przebiegła bardzo sprawnie. Teraz pozowanko i odpoczynek przed wojną. Na jutrzejszy dzień czekamy z niecierpliwością i trzymamy kciuki za naszych "Trzech Muszkieterów" .... cdn., relacje specjalnie dla Was "Sylweciarze".


26 marzec wczesny ranek a My już gotowi do walki. W pozytywnych nastrojach z dobrą muzą i wypasionym busem (bo nawet fotki na autostradzie nam robili ;P) ruszyliśmy na zawody Loaded Cup 2016.

 

Kolejne miłe zaskoczenie, backstage ogromny, każdy z zawodników miał mnóstwo miejsca co dawało  komfort zarówno aby poprawić smar, przećwiczyć układ dowolny i co najważniejsze odpocząć i zrelaksować się przed startem.

 

Pierwsza część zawodów przebiegła bardzo sprawnie.

 

Jako pierwszy wychodził Kamil Tanwic – w kategorii Junior + 75 kg, jak zwykle „przebił” wszystkich o głowę  Forma super, choć to jeszcze nie był szczyt możliwości naszego zawodnika, z resztą jak wszystkich Sylweciarzy startujących w Bochum. W kategorii Kamila startowało 10 zawodników, niestety nie udało się wejść do finału, ale poziom zawodników był mega wysoki, śmiem twierdzić, że wyższy niż na Mistrzostwach Europy 2015. Jako kolejny wychodził Łukasz Kmuk w kategorii do 80 kg, dla którego ten występ był debiutem na scenie zagranicznej…. Brawo Łukasz na 11 zawodników prezentowałeś się super i pamiętaj: jeszcze 4 tyg. do MP ciśnij dalej. Jako ostatni scenę swoją obecnością  zaszczycił Krzysztof Skryplonek, który w swojej kategorii do 90 kg miał 10 zawodników. Krzysztof dostał się do finału, dzięki czemu mógł zaprezentować swój układ dowolny, którym jak zwykle rzucił publiczność na kolana, a damską część publiczności przyprawił o dreszcze. Ostatecznie Krzysiek uplasował się na 6 pozycji.

 

Podsumowując poziom zawodników byłam pod ogromnym wrażeniem, wszyscy zawodnicy doskonale przygotowani. Od kilku lat obserwuję wiele zawodów kulturystycznych i powiem szczerze, używając „kulturystycznego” języka, że takich koni obładowanych mięchem dawno nie widziałam, nawet na scenie Europejskiej.

 

Sama oprawa zawodów również była godna naśladowania. Widać było fajną, przyjazną atmosferę wśród zawodników. Prowadzący konferansjerkę rewelacyjnie odnaleźli się w swoim zdaniu, umieli pożartować, nie było tak zwanego „zbędnego dupościsku”, co również dawało komfort startującym, a widowni mnóstwo dobrego humoru. W czasie pięciogodzinnej przerwy między I a II blokiem zawodów, swoją obecnością zaszczyciło wielu zawodników Pro, m.in.: Dennis Wolf, Markus Ruhl, Dexter Jackson,  Guy Cisternino, William Bonac, Larisa Reis, Zsusanna Toldi, którzy poprowadzili seminarium podczas którego, nawet osoby z widowni mogły zadawać pytania.

 

Swoją osobą i pokazem, prezentowaniem przepięknej formy zaszczyciło nas dwóch zawodników Pro : Dexter Jackson i ……………………………………. co również było miłym akcentem tych zawodów.

 

Podsumowując:

1.Wyjazd zaliczony do baaaardzo udanych.
2. Dzięki Trenerze Leszku Michalski za bycie z Nami, cenne wskazówki, fotki, filmiki...
3.Podziękowania dla naszego Kamila, który okazał się niesamowicie zorganizowany i odpowiedzialny, Kamil z Tobą choćby na drugi koniec Świata.
4. Wielkie dzięki dla Krzysia Skryplonka, który zaraża nas swoją pozytywną energią i ogromna pasją do tego sportu.
5. Dzięki Łukaszu Kmuk za uśmiech i pozytywne podejście do wszystkiego, bez względu na okoliczności.
6. Paweł Drzewiecki dziękujemy ze bezpieczne dowiezienie nas na miejsce (pomimo „uszczypliwych” komentarzy) i bycie z nami.

 

„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”
Z pozdrowieniami A.W

 

LEM 5686LEM 5708LEM 5743LEM 5765LEM 5786LEM 5824LEM 5831LEM 5865LEM 5876LEM 5892LEM 6018LEM 6026LEM 6031LEM 6032LEM 6251LEM 6253LEM 6259LEM 6415

Nie masz uprawnień do dodawania komentarzy.

Copyright © 2019 Sylwetka.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.